VW сервіс «Алекс СО» деякі питання пр цей сервіс

Тема у розділі 'СТО і майстри', створена користувачем quatroreal, 14 січ 2012.

  1. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    "Бо в них кава смачна..." -якщо ти зрозумієш підґрунт цього
     
  2. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    "Кава Форт розчинна за ціною експрессо" _ якщо зрозумієш підгрунт
     
  3. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Ну раз Еспрессо через К пишеться, то Алекс - не твій рівень !
     
  4. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Ну якщо ти придираєшся до граматики одного слова, не беручи до уваги суть написаного, то все зрозуміло з твоїм рівнем - це раз;
    два - алекс точно не мій рівень, бо лохом бути не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Діагноз - роздвоєння особистості!!!:crazy:
     
  6. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    А я бачу ти далі хамиш людям. То говорить про твій рівень розвитку і поваги до людей яких ти ніколи не бачив. А от уяви собі що та людина зустріне тебе десь на вулиці і буде знати, що зелена жаба, котра хамила, то є ти. І що тоді? Ти не забувай свого хамства по відношенню до мене, за яке ти будеш відповідати, і подумай як тобі виправдатись, чи привезти повний багажник пива на зїзд щоб я міг забути той інцидент. !!!
     
  7. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Залишу тебе на одинці з твоїм дописом..
     
  8. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    я не вимагав в них ніякого коду, просто запитав, чи взагалі можливо по оригінальному віну розблокувати магнітолу, щоб її не розпаювали.

    Чувак, чому в мене на новому комп"ютері(буквально місяць як зібрав був, ще на той час) ще не було таких проблем ні з якими іншими переписками(і аж до сьогодні немає), листами і тому подібне, а тільки саме з ними?
    Те що розблоковується по серійному коду, я і мав на увазі, просто написав, мов би це він код магнітоли(а не машини)
     
  9. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Найкраще в таких випадках брати ту магнітолу і їхати до них. а не чекати поки тобі через місяць відпишуть )
    І що в результаті? Розкодував ?
     
  10. WANTED

    WANTED Місцевий

    Авто:
    VW Golf mk2 1.8 GU Pierburg 2E2 1991, Fire and Ice remake
    Я побачив, як вони морозились сказати, наприклад, що можна зробити, так як ви описали, чи за символічну суму, чи ще якось так... томі і не було сенсу до них їхати. Поїхав на радіоринок, знайшов мужика, дав йому магнітолу, за тиждень забрав готову, просто швидше не мав змоги приїхати.
     
  11. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Ну бачиш, тобі простіше було б поїхати на радіоринок, а мені простіше було б це вирішити з Алексом. Якщо б морозились, то:

    0800 - 86 55 7924 36 (VW Hotline)

    (http://www.volkswagen.de/de/dialog_center.html)
    Телефонуєш і розказуєш проблему і гойра..
    В нім. автопромисловості це дуже суворо, їх за той дзвінок виграють по повній!
     
    Останнє редагування модератором: 15 лип 2014
  12. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Це не хамство, це намагання вепендретись, яке в більшості випадків не вдаєтсья і тільки призводить до наведення на себе позору...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. rvm

    rvm Місцевий

    Авто:
    vw В5
    Це ти дуже легко сказав.
     
  14. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
  15. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    shiny ass - вилизав собі його до блиску?
     
  16. RCADDY

    RCADDY Початківець

    Авто:
    caddi 2005 1.9tdi
    Безкоштовно на алексі машини не миють:D
    Був разів зо пять за три роки жодної халяви.
     
  17. оксана 1322

    оксана 1322 Початківець

    Авто:
    VW Polo
    Ви хоча б на дату цього посту подивились. Моїй машині вже 2 роки і 3 місяці, а на Алексі я була через кілька днів після покупки.

    Якшо вже підняли тему, відповідаю: в умовах гарантії, які мені роздруковані давали з машиною є написано, що якшо в перший тиждень після покупки шось не так, то це виправляють повністю безкоштовно. Очевидно тому помили просто так.

    По Алексу: жодного ТО я в них не проходила, і ні каплі не жалію. Нічого за цей період з машиною не ставалось. 2 роки вже минуло. Для чого платити за заміну масла з фільтром 1500 грн, якшо мені це обходиться 500 грн. І ше й їхати 35 км в одну сторону і пів дня там провести.
     
  18. Gingoo

    Gingoo Новачок

    Авто:
    Audi A6
    Станом на 04,12,2014 мийка технологічна (легкова) коштує 35,64 грн. Минулого року міняв у них ремені + ролики ГРМ, генератора і т.д. а на днях лопнув болт демпфера і змололо ремені генератора, ГПР, кондиціонера. Все було оригінальне, а за гарантію мовчать, виставили рахунок на 25 тис.
     
  19. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer

    А ти хочеш щоб гарантію тобі довічно давали ? Скільки проїхав з того часу км то ?
     
  20. Carlsson

    Carlsson Місцевий

    Авто:
    Skoda Oktavia A5
    Ex: Аudi A6C5
    Passat b5,
    Audi A6C5 avant
    Сьогодні відвідав Алекс. Скажу так - клієнтів там не цінують. Записаний був на 10, просидів біля менеджера 40 хв, поки 5 майстер вирішив змилосердитись і взяти машину. Помили машину, якщо можна так назвати (злили кархером, і коли вона висохла - була така ж як до мийки), поставили біля підйомника і ще на 15 хв про неї забули (я сидів в залі очікувань і спостерігів). Потім коли я побачив що машину вивезли - вийшов на вулицю, і побачив як той майстер-прийомщик сказав майстру який робив машину щоб поставив машину на стоянку а він зараз підійде на "рецепшн" (з кимось спілкувався). Чекав я його ще хвилин 15-20, поки не принесли наряд і я не поїхав. Ненавиджу цей "сервіс" і вжитті без нагальної потреби туди не поїду. Цього разу була саме така потреба. На б6 пассатітреба було прошити блок управління тормозною системою. Доречі, такий блок я на шроті купив за 800 грн, а вони такий продають за 16 000 грн... ЦЕ ПРОСТО ЖЕСТЬ!!!!!!!!!!!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)