Хочу поганяти з Мартіні

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Travel, 26 лип 2006.

  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    як можна цей фільмець скачати шось неможу дати дупля?
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    Достатньо відкрити лінк, почекати хвилин 5-10 і натиснути кнопку з трикутничком (плей). Буде кіно за участю Травела.
     
  3. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    а як що в мене Dial-up, скиньте мені на пошту буть ласка цей фільм ostap_dutko@mail.ru
     
  4. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    а я програв восьмьорці 1.3
     
  5. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    правда вісімка з тюненою коробкою
     
  6. CAT

    CAT Місцевий

    Авто:
    GTI mk6, GTI mk1, Golf mk1
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    і в мене зчеплення пробуксовувало
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    Співчуваю. Скажи як вона виглядала, я її накажу по повній програмі :)
     
  8. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    Та звичайна біла :)
    Ну вчора вже CAT зі справним зчепленням програв зовсім мало. Навіть корпуса не було :)
    З VW Scirocco дійсно гра в одні ворота получиться :grin:

    p.s. Кстаті в нас є одна червона 08, думаю з нею Scirocco буде важко. Принаймні Toyota Celica 1.8 і чіпована Opel Astra 2.0 16v впевнено програють.
     
  9. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    Є дві накручені справді вісімки/дев*ятки з тюнінг клубу.
    вставити важко, але всяке в цьому житті буває, по крайній мірі червона дуже димить, можливо на днях тому мотору настане торба, тоді запорожець вставить :mrgreen:
     
  10. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні


    Ухти! Інтригує! Я не буду казати, що хочу поганятися, бо я зараз живу в Києві, та і капремонт на носі. Хоча як ідея на дальше майбутнє може бути. А що там таке під капотом?!

    П.С. Покищо можна спробувати поганятися віртуально :mrgreen: Знаю, що то не модно, але один із найкращих мені суперників був хлопчина на червоному БМВ 2,5 Турбо Хаманн (ви повинні його знати, кажуть до того був чемпіоном ;-) ) - його на фініші я випереджував тільки на капот (змагання ГАКу минулого літа). Чи ганяла ця вісімка з ним?

    П.П.С. Целіка хоч і суперник, але не найкращий. В Києві їх багато, всі плавно відстають на світлофорах :). Шарпався також з 210-сильною з Кам'янки-Бузької, не їхала вона добре.

    Щодо Астри - не пробував, але 170-сильна 2,0 16V, не зважаючи на більшу потужність, має паспортний розгін майже на секунду довший розгін до 100 ніж в сірка, 8,9 проти 8,1.
     
  11. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    Слухай Орест я вроді пам*ятаю твої заїзди з червоною бехою трійкою, чи я помиляюся, тоді казали що ти сірка цього вроді купив пару місяців тому, чи це все не правда?
     
  12. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    Мотор звичайний 083, 1.5, карбюратор. Головка блоку дороблена.
    КПП суто для драгу. Облегчена (пласмасові бампера і т.п.). Різні там нульовики, вихлоп, карбюратор і т.п.. Та так більше вроді і нічого.. Точніше я незнаю всіх нюансів :)
    На недавному етапі в Рівному 402 метри по телеметрії проїжджала за 16.78с (траса була в горку). Для порівняння в Целіки був час біля 17.30с.
    Хонда S2000 (240 коняк з 2 літрів) - виїжджала з 15с.

    Памятаю, було таке БМВ. Класний був бумер. 192 сили вроді. Той хлопець вже той бумер продав. Потім на жовтому мустангу їздив.
    От не памятаю як було минулого року. Вроді програвала ця 08 цьому БМВ.
    Але то було минулого року, з того часу 08 стала їхати краще :)

    Ну але говорити то одне.. Було б цікаво ваш заїзд якось глянути. В принципі в 08 нема 140 коняк (думаю і 130 нема), і 08 важча за скірокко, тому з одного боку в тебе проблем немає бути. Але з іншого боку є ще купа різних нюансів, та ж КПП наприклад дуже сильно впливає.
     
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    Може хто що і казав, але станом на тоді сірко в мене вже кілька років був.

    В мене по телеметрії на змаганнях ГАКу у Львові найкращий результат був 15,08 (з запаскою, двома наборами ключів, сабвуфером, рамою і двома колесами від велосипеда "Турист" в багажнику :) ), в них повинні зберегтися записи, є коло 100 людей свідків :). Так що віртуально я цю вісімку вставив :). Реально ганятися з нею зараз не буду в міру причин описаних вище. Але хто зна, може на осінь все налагодиться, покищо не гарантую.

    П.С. В мене теж КПП зі зближеними парами.
     
  14. vovka

    vovka Active Member

    Авто:
    ВАЗ 2108 RPD, Ford Fiesta ST
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    Дуже хороший час.
    Памятаю в ГАКа Субари Імпрези з 15сек виїхати не могли. А Міцубісі 3000GT (бітурбо, поза 350 сил по словах власника) їхала 14.8 (в кращі часи) чи щось в тому плані.

    Чекаємо тоді поки випаде нагода. Може і я до того часу мотор 1.7 зроблю :lol:
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    ***Може хто що і казав, але станом на тоді сірко в мене вже кілька років був.***
    2 Орест.
    Значить усна народна творчість осіб котрі розповідали підвела
    не звертай уваги ;-)
     
  16. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Хочу поганяти з Мартіні

    Приємно чути, блін!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)