Хочу поміняти авто з Гольф 2 на щось ????

Тема у розділі 'Audi', створена користувачем hobyt15, 8 лис 2015.

  1. waha lan

    waha lan Active Member

    Авто:
    volkswagen passat
    зайди на (реалії авторіа) і покажи мені достойного Б6 за 9тис. (львівська обл)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    а на авторіа що світ зійшовся? ти подивись на що перетворився цей сайт. Там 90% перекупи, як на кривчицькому ринку , чи в франику. Я багато оголошень обдзвонив (оскільки і собі помаленько підшуковую авто в р-ні 10тис) то від ціни вказаної на сайті, по деяких позиціях можна торгуватись в межах тисячі доларів. А щодо львівської області, то це не секрет, що тут ціни вищі за столичні і не тільки на авто, тому шукаю по всій країні.
    П.с. в більшості телефонних розмов, щодо купівлі авто, расєйськомовні мешканці східних і центральних регіонів більш привітні і багатослівні в порівнянні з "місцевими"
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. pix524

    pix524 Новачок

    Авто:
    Passat b2
    Пасат б2 1.9 дизель 85 р.в хетчбек...
     
  4. RoRiK

    RoRiK Початківець

    Авто:
    Citroën Berlingo, Volkswagen Vento 1.8
  5. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    "свіжопригнаний по новому закону"
    їх же вроді можна тільки на себе ставити і не можна певний час продавати, чи як там то тепер робиться?
     
  6. RoRiK

    RoRiK Початківець

    Авто:
    Citroën Berlingo, Volkswagen Vento 1.8
    на рік генеральне доручення, потім переоформлення!
     
  7. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    Нагадаємо, що згідно з законопроектом №3251 у разі відчуження (зокрема, за договорами купівлі-продажу, обміну, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, інших цивільно-правових договорів або за рішенням суду) протягом 365 днів із дня реєстрації ТЗ, під час ввезення яких були застосовані знижені ставки акцизного податку, платник податків зобов’язаний сплатити акцизний податок за такий транспорт за повними ставками акцизу. Водночас наразі за словами Олега Назаренка, йдеться про продаж авто, зокрема, закамуфльований продаж із випискою у нотаріуса договору про передачу права на керування чи розпорядження транспортним засобом. «Але для того щоб передавати техпаспорт на ваше авто з правом керування цим авто дружині, куму, свату, брату чи взагалі будь-якій людині НІЯКОГО договору про передачу права на керування вам оформляти не потрібно! Тобто, Ви передаєте техпаспорт без укладання будь-яких договорів і ніякий поліцейський ваше авто не чіпатиме, незважаючи хто за кермом», пояснює глава ВААІД. Таким чином, на автомобілі, ввезеному і розмитненому в Україні за зниженим акцизом зможе їздити будь-який водій, якому довіряє фактичний власник і передав свій техпаспорт.

    Источник: https://www.autocentre.ua/ua/avtopr...vvezennomu-po-snizhennomu-aktsizu-302011.html © Autocentre.ua
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    виглядає, що доручення - то прихований продаж. можна тільки брати техпаспорт і під чесне слово рік кататись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Cherepaha

    Cherepaha Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3, 1989
    Клубна карта:
    000484
    а, і тепер же більше 50000 грн покупки треба через банк робити, тобто по безналу, і коли ви через рік будете договір підписувати - треба буде підтвердження з банку про переказ коштів (я так думаю, хоча не знаю, як воно насправді зараз працює...)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. RoRiK

    RoRiK Початківець

    Авто:
    Citroën Berlingo, Volkswagen Vento 1.8
    дякую!
     
  11. vlad8

    vlad8 Active Member

    Авто:
    пошук
    Не знаю як на авториа, але на avtobazar.uа знайшов навскидку кілька непоганих варіантів по Volkswagen Passat B6 у Львові і області. Але дивлячись який рік автомобіля ви маєте на увазі звичайно. Та й по фото одним і опису нічого на сто відсотків не скажеш, потрібно дивитися автомобіль в реалі.
    [​IMG]
    [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)