хто може допомогти придбати річ з allegro

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем andriy89, 4 жов 2011.

  1. Alex 222

    Alex 222 Початківець

    Авто:
    vw vento 1.8 -був; Passat b5 1.9tdi
  2. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    завтра подзвоню і скажу ціну та час доставки до львова
     
  3. Alex 222

    Alex 222 Початківець

    Авто:
    vw vento 1.8 -був; Passat b5 1.9tdi
  4. badyl

    badyl Active Member

    Авто:
    vw golf 2 1.3i
  5. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    а диски цікавлять з гумою чи без? там можна і так і так.напиши точно
     
  6. badyl

    badyl Active Member

    Авто:
    vw golf 2 1.3i
    цікавить вартість перевозки за 4 диска з перемишля до львова і терміни
     
  7. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Друзі, тут є достатньо готових допомогти, щоби вибрати між ними і написати їм в приват. Не вартує тут обговорювати ціни і інші нюанси доставки, не всі бажають це обговорювати привселюдно. Будь ласка не полінуйтеся тиснути стрілочку праворуч від ніка і вибирати пункт "Надіслати ПП".
     
  8. VovaVirus

    VovaVirus Active Member

    Авто:
    Seat Cordoba 1,6 98р
    Клубна карта:
    70
    Хочу поділитися своїм досвідом купівлі на Алегро кришки на Сценік.

    Спочатку спитав скільки коштує доставка до Львова, ціна була 25злотих.

    Далі купив використовуючи юзера з Аукро. Купити то купив а от з оплатою почалися проблеми. Аукро користувачі можуть логінитися і купляти але не можуть платити через Payu. Дякуючи терпеливому покупцю і інтернету я це вияснив.

    Отже далі зареєструвався на Алегро і на Payu (туди підключив свою картку на оплату).
    Далі купив товар ще раз але далі інший сюрприз, доставка з ціною 25 злотих є як курєрська. Пробував вибрати курєрську доставку з розрахунком що потім напишу що це повинно в Україну але відразу зникає опція оплати через Payu.

    Наступний виток пекла це знову листування з проханням виставити окремо лот з відправленням поштою та ціною 25 злотих.

    І лише тоді я зміг купити, вибрати доставку рекомендованою бандероллю і відразу оплатити через Payu яке зняло гроші з моєї картки.

    В результаті кришка за 25 злотих обійшлася в 50 злотих та проценти Приватбанку і "гарний" курс обміну $ в злоті(картка в $) плюс 3 дні на листування, пошуки в інеті та мої спроби. Ітого ціна вийшла дорожче чим Олег пропонував. Точно не скажу бо Приват не вказує скільки він зняв в доларах а що враховуючи що долари я купляв за гривні то думаю на 15-20 грн точно переплатив.

    Якби Олег переглядував цю вітку і купив би мені деталі то я б не мав чим зайнятися і цього досвіду теж.:lol:

    Прийшла за тиждень на пошту, навіть краща ніж очікував.

    Мені ще повезло що продавець був терпеливий і знав англійську, хоча можна і гуглом в польську перекладати з власними корекціями.

    Ще чекаю задній двірник від ще одного терпеливовго продавця.:dance:

    Думаю речі побільше абсолютно нереально так купляти, а дорогі ризиковано (Укрпошта ж)
    Так що, панове найкращий вихід це купляти через надійних людей або моїм шляхом якщо до них уж дуже далеко.
     
  9. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    У мене до пейпала підключена звичайна гривнева віза і конвертація йде напряму гривня-фунт, а не гривня-долар-фунт. Хіба на пейу неможна зареєструвати таку ж карту? Це суто здогадки...

    Доречіякий остаточний метод доставки в україну і його ціна? Бо я не зрозумів що там намудровано.
     
  10. SUS2810

    SUS2810 Active Member

    Авто:
    VW GOLF III 1.4 AEX
    Я сам нічого не купляю, э людина в польщі, яка користуючись посиланням з алегро, купляэ товар (від запальнички до двигуна з коробкою) та переправляэ від себе це на укра'іну автотранспортом. в нас машини з поліщі і'дуть декілька раз на тиждень. ось вся схема.
     
  11. VovaVirus

    VovaVirus Active Member

    Авто:
    Seat Cordoba 1,6 98р
    Клубна карта:
    70
    Можна хоть в зайчиках.
    В основному купляю на Єбей та Аліекспресі тому картка в доларах а для одиночної купівлі не дуже хочеться ще одну картку заводити.
     
  12. romanesp89

    romanesp89 Новачок

    Авто:
    VW Golf V
  13. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
  14. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
  15. lion13

    lion13 Місцевий

    Авто:
    Octavia A5 2008 2.0 FSI
    Golf 3 1.8 ABS '93 (була, 2012-2018)
    А кінцева яку буде? Тим більше доставка до Львова?
     
  16. Sebastian del Maar

    Sebastian del Maar Аксакал

    Авто:
    Golf 4 Highländer
    Скільки ти б дав за такі ?
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Друзі, кого цікавлять лоти, порошу кидати лінки в приват. Тут принципово ніхто не ставитиме цін, бо прийдуть люди в чорному і відразу все подорожчає.
     
  18. Igor Gavrilenko

    Igor Gavrilenko Новачок

    Авто:
    bmw
    сколько стоит доставка дисков и дисков с резиной
    цены можно с разными радиусами пожалуйста:)
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Залежить від дуже великої кількості параметрів, зокрема ваги диску, дальності відправки, жадності продавця, терміновості і типів доставки, які визначає продавець ітд. Найпростіше буде вибрати диск там і дати на прорахунок в приват.
     
  20. VovaVirus

    VovaVirus Active Member

    Авто:
    Seat Cordoba 1,6 98р
    Клубна карта:
    70
    Написав scirocco, але пока не відповів. Може ше хто цим займається.
    Потрібна рейка на Renault Scenic 2008. 7955501009LH

    Ось зсилки на неї:
    http://allegro.pl/maglownica-renault-scenic-ii-7955501009-lh-2003-i4327281754.html
    http://allegro.pl/maglownica-renault-scenic-ii-7955501009-lh-2003-i4327281754.html
    http://allegro.pl/przekladni-maglownica-renault-scenic-ii-7955501009-i4396108251.html

    Одна є хоч і дорожча але в 160км від нас
    http://allegro.pl/megane-2-ii-06r-przekladnia-kierownicza-7955501009-i4375414355.html
    Зїздив би але треба купляти зелену карту (380грн) і не впевнений шо стара це витримає.

    Може хто їде і може взяти її поблизу Жешова?
    Хтось їздив в Жешув автобусом, поїздом інші варіанти?
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)