Хто що лиє в бак

Тема у розділі 'Інше', створена користувачем Solaris, 14 жов 2007.

  1. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Якщо маєш картку МЕТРО, то маєш знижку 10 коп на літр дизпалива, а якщо хочеш взяти участь у акції, тоді просто заправляєшся і получаєш за кожний літр - 1 бал і т.д. Дають тобі пластикову картку по ній і заправляєшся далі і з накопиченням балів можеш щось собі взяти з призів(вони різноманітні від бутилки горілки до ..............:D).
     
  2. TELESYK

    TELESYK Active Member

    Авто:
    Vento4ka 2.8і ААА
    Dodge Ram Van 2.4і
    Dodge Grand Caravan 3.8і V6
    BMW E46 320і
    Vectra C 3.2 V6
    CLK 2.0 kompressor
    а бензин не попадає під знижку???
     
  3. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Звичайно попадає!!!!
     
  4. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    донедавна заправлявся на ОККО. після введення в дію різних акцій типу Фішка і т.д. - перестав.
    спортився в них бензин, трясе двигло, смердить і жре, як коні воду. на 100км - 12-14літрів по місту і т.д.

    Ллю на УКРПЕТРОЛЬ. нормальне пальне. розхід нормі 10 літрів, при спокійній їзді 9.
     
  5. PALADIN

    PALADIN Початківець

    Авто:
    VW scirocco mk2 1985
    VW scirocco mk1 1980.
    Позавчора заправив солярку на ОККО, дуже задоволений. Мотор наче дістав друге дихання)) пропав чорний дим з вихлопної при високих оборотах, збільшився ривок, а розхід зменшився. До ОККО заправлявся на ТНК, бо ціна там найнижча. але якість дизпалива - ніяка.
     
  6. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    коли заправляюсь на заправках, то тільки на ОККО стараюсь. ДП там хороше.
     
  7. baranka

    baranka Новачок

    Авто:
    VW Golf
    Я теж прихильник заправок ОККО. Але акції у них дійсно лажові.
     
  8. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    боляче чути/читати, але сам перехожу вже з окко на інші заправки GFC, Лукойл, Укрнафта...
    Все своє водійське життя віддавав належне окко, ну і моя лояльність до них була висока... А ще моя компанія їх частеньоко обслуговує дизайнерськими і друкарськими послугами. Офіс в них милий. Працювати комфортно... але... Здається в них стало забагато заправок. і вони не встигають з тим всім справитись...

    Одне скажу на 100% -- ЯКЩО окко погано залило, здурило, недолило або пальне лажове -- дзвоніть на гарячу лінію
    джерело !!! Там тоді ТАКИЙ! розгон починається... Так, як центральний офіс намагається тримати обличчя окко а ті олені, що працюють на заправках -- тільки і псують враження і лояльність.

    офф: В свій час мою "копійку" знали всі заправки окко :-D (моніторинг + сікретшопінг)... зараз вже дехто мого Сірка впізнавати почав )))))))))))))))))))))))
     
  9. tyxanton

    tyxanton Active Member

    Авто:
    продано VW Passat Variant B4 2E 1994
    В тому то й проблема центрального офісу ОККО що вони вкладають гроші у всякі там моніторинги і сікретшопінги, попередньо замиливши очі власнику, пану А. і поприто ще й купу бабла відмити. А тим оленям, як ти кажеш, далеко начхати на враження і лояльність, від свинського відношення до них зі сторони керівництва, офісу. І ще, від коли то дизайнери займаються моніторингами і сікретшопінгами?
     
  10. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Боляче чути що ОККО спортилось, я в безвиході, на районі тіки укрнафта і окко(((
     
  11. tyxanton

    tyxanton Active Member

    Авто:
    продано VW Passat Variant B4 2E 1994
    ті хто вважає що ОККО чогось варте - жертви реклами.
     
  12. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Останні два рази заправлявся на Укрнафті (перед цим заправлявся на Шелі, деколи навіть ВіПавер заливав) - в їзді, в розході палива різниці невідчув. .
     
  13. Shark

    Shark Початківець

    Авто:
    VW Golf III 2.0 GTi
    Я заправляюся вже десь два місяці на GFC АИ-95 і це краще ніж на ОККО.
     
  14. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    а чим порадите заправлятись??? а точніше де!?
     
  15. Sluva

    Sluva Active Member

    Авто:
    був Passat b4 пересів на япошку
    НЕзнаю чи тут писали,сьогодні чисто для проби заправився Шелл В-Павер,машина озвіріла :D принаймі до того вона ще так не їздила :bomb:
     
  16. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
     
  17. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Фото в студію, Львів має знати своїх героїв :yes:
     
  18. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    ОФФ-відповідь: Ну... Запуск поодиноких окремих проектів, особливо таких веселих мене завжди приваблював. Дизайн в мене це один з профілів )))) але найближчий до серця.
    компанія DeeP -- це www.deep.com.ua i www.deep-a.com.ua і ще www.deep-m.com.ua на основі тих компаній надається безліч послуг ;)))))))))

    Раніше враження про ОККО базувалось не на рекламі... Як бачиш -- зіпсувся бензин і на рекламу вже не "ведуться". ОККО мало хорошу репутацію. зараз її втрачає.

    Я так розумію ОККО (в особі головного офісу) тобі чимось особисто насолило?
     
  19. tyxanton

    tyxanton Active Member

    Авто:
    продано VW Passat Variant B4 2E 1994
    Особисто мені, ні. Я нафтовим бізнесом не займаюсь. Мають досить знайомих які там працювали і дехто зараз працює. І з перших вуст чую про все що там відбувається. І роблю свої висновки. А загалом проблема їхня в тому що риба гниє з голови. Я працював в одній крупній львівській компанії, відомій всім, то як тільки побачив аналогічні прояви то відразу сказав бай-бай, ви тут без мене справляйтесь. Через рік тієї контори нестало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Тільки голова там де UIG, як наслідок ОККО і вся дочірня структура валиться від нововведень (літо 2008) і намагається втриматись... це і є дуже сумно... повторюсь -- завеликі вони стали, нововведення в структурі + запуск декількох програм. не встигають, захльобуються...

    але подібну компанію розвалити доволі тяжко )))))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)