З форуму зробили "Ваш магазин"

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Донецкий, 21 вер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    +1 за тематичні зїзди не в пятницю.+1 за місячні взноси бажано не 100 грн. бо 1200 на рік то шось таке надто велике для мене. нарахунок ЗП організатора не впевнений що це доцільно, буде багато чвар і нарікань від більшості що людина отримує гроші ні за що. пропоную частину коштів від акцій які буде проведено надавати організатору,або менше. тобто організовуємо пейнтбол - організатор не платить за себе. або типу того...
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    1. нарікань буде якшо ми виберем невідповідальну людину, яка не знає шо має робити. А якщо виберемо адекватну, то всі будуть задоволені

    2. якщо "в долі" багато людей, то й сума ця буде меншою. Скажімо якшо б в таку організацію вступили 50 людей , то при щомісячному внеску 20-30 грн виходить 1000-1500. Це вже може бути цілком нормальною винагородою за зусилля і час людини, яка опікується клубом, приділяючи цій роботі 1-2 дні на тиждень.

    Але 50 людей ми не назбираємо. Ми всякі такі та інші штуки вже багато разів обговорювали, далі обговорення не заходить. Є кістяк клубу , нехай чоловік 15, на яких можна розраховувати, інші далі балачок на форумі ніколи не підуть
     
  3. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Президентом буду Я, а чого - а того тата спитайте))))
    [​IMG]
     
  4. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Привіт всім форумчанам! Я вже років 4ри на даному форумі, і от що я замітив: форум дійсно став не цікавий бо більшість людей відремонтували, тюнинговали, свої авто відповідно писати нічого, або купили новіші які нетак часто ламаються чи обслуговуються на оф.СТО. На рахунок внесків як варіант: хай буде якийсь кістяк який буде вносити тіж 50-100грн щомісячно, вже буде якась сумма для реалізації цікавих ідей, обявіть конкурс, тут на форумі, для цікавих ідей і самі форумчани раз на місяць обирають цікаву тему для її реалізації. Автор теми отримує ті самі символічні 100-200грн за ідею, а якщо він її і реалізовує то сумма збільшується. Для тих хто не заплатив внески сума приєднання до цікавого міроприємства має складати сумі членського взносу ну а кошти йти організатору -% адміністрації клубу.
    Тоді не буде людей які будуть не задоволені діями "президента" будуть ініціатори, будуть членскі внески. А просто сказати "давайте Васі будем платити зарплату" це ідея погана, збільшення керуючого складу не приведе до позитивних змін + 100грн зарплати не є стимулом до роботи а ті самі 500(за ідею) вже до чогось спонукають.
    P.S> Я живу далеко від вас і таких як я багато, тому висловив думку незаангажовану бо Вас нікого в обличчя не знаю, але для мене такий варіант розвитку клубу був би самим оптимальним.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    я ЗА клубні внески,думаю до 50 гр.в місяць завжди можна виділити.Обрати адекватну людину яка би займалася організаційними питаннями НАШОГО КЛУБУ.
     
  6. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не будеш...... в тебе палець не такий.)))))))
    Клюб буде коли буде інтерес. А так як клюб автомобільний то інтерес - машини і їзда.
    Ідеально цікавим варіантом було б якимось чином роздобути якесь клюбне авто, на якому можна було б вчитися екстрем їзди, або поганяти на ньому, бо своє авто кожен трохи жаліє і використовує в роботі.
     
  7. Вова Lviv

    Вова Lviv Початківець

    Авто:
    Golf 3 JOKER "1.8МІ"
    Клубна карта:
    000078
    Я не зовсім згоден з MARTINI, оскільки я в суботу спілкувався з одним колегою по клубу, в якого купляв коробку, ми зговорились я питав його чи їздить він на з'їзди на що він відповів: "та колись їздив, але там дуже мало приїжджало народу, та й вже не їду ", отже я думаю якщо зробити з'їзди цікавими то інтерес був би більшим.
    Пропоную зараз на форумі поставити голосування на рахунок членських внесків, хто за, а потім ті що підпишуться щоб приїхали на з'їзд і все добре обговорили!
    Особисто я +1.
     
  8. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    і що? ... знову балачки про то як зробити те чи інше....
    та будьте віповідальними за те що тут пишете.
    отже, пропозиції:
    1) Адміни, створіть тему, де приєднаються (відпишуться) люди, які би хотіли вступити в кретивний/виконавчий комет;
    2) Комітет збирається і обговорює та висуває плани рохвитку/розваг і тд і тп клубу, рахує бюджет цього задоволення, і висвітлює всі пропозиції в тій же темі;
    3) Учасники форуму шліфують/корегують і тд ці ідеї на протязі, скажімо 2 тижнів, і найкраща з них підлягає реалізіції, на що дається 2-3тижні;
    4) далі обговорюється тема, яка заяняла 2-е місце в рейтингу, далі див.пункт 3;
    5)комітет збирається на регулярній основі, так як за це буде отримувати невеличку винагороду від учасників (членські внески, скажімо 50грн в місяць було би супер), відповідно і люди, які вносять гроші мають переваги на форумі, як от розміщувати оголошення про продаж/купівлю
    6) учасники форуму також висувають свої ідеї, які беруться до уваги комітетом і висуваються на загальне обсудження;
    7) усі, хто робить членські внески в комітет не виявляє своє обурення, щодо неправильного використання коштів - на це є час в обговоренні ідеї та її реалізації...


    давай так попробуєм, а?
    Ігор, Орест - так як ви є засновниками і клубу і форуму - думаю, що рушіями варто виступити саме вам:girl_angel:
     
    Останнє редагування: 22 вер 2011
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Блін. Ну стопіцот раз вже обговорювали членські внески. Спершу багато хто каже "я за", а потім коли виникають конкретні питання, ніхто не знає шо робити з тими членськими внесками далі, як їх збирати, як контролювати, які переваги того хто платить перед тим хто не платить, що робити з тим хто забив платити ітд ітп. Ті всі теми не важко знайти тут на форумі, зараз не маю часу
     
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Вставлю і я свої 5 копійок...
    Відразу про президентів клубу і зарплати - дурниця, імхо. Нічого не зміниться. Клуб є клуб, тут всі рівні і всі собі президенти. Хтось один має щось запропонувати, інші або підтримати, або не підтримати. Тільки от пропозицій не густо...
    Щодо членських внесків, то і не протестую, і не підтримаю. Платити будуть полюбому 10-20 чоловік не більше, всім решта буде пофіг і будуть використовувати форум в режимі "read only"... Особисто я не маю змоги, та й не бачу потреби кожен мысяць збирати по 50грн. 10-20 ще б давав. Але полбому нема на що збирати бо нема пропозицый...
    З"їзди... Особисто я, були часи, не пропускав жодного з"їзду, бо було більше людей, було якось цікавіше. Зараз народ почав забивати, приїде 5-6 машин і все, от і решта не хочуть їздити. Але тут треба вже кожному думати про себе. Якщо почнеш їздити "ти" то і почнуть їздити інші, бо вже буде більше народу. Щодо тематики - це цікаво, але знов ж таки нема пропозицій.
    Цікава ідея від кума, щодо клубного авта. Для такого я думаю і варто було б збирати членські внески, потім хто скидався - той і катається. По суті що треба, кузов мотор і 2 сидіння)))
     
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    "Цікавій ідеї Кума" вже років 4-5 , ми навіть потенційну машину знайшли і гроші почали збирати. Але в результаті то все заглохло і зібрані гроші (шось коло 500 баксів) були потрачені на благодійність. Ну, добре шо хоч так вийшло :)

    Те що ідей мало, це ще пів біди. Найбільша біда в тому, що ідея сама по собі вартує приблизно $0,00 якщо нема ні бачення шляхів її реалізації, ні ресурсів, ні бажання, ні людей, які готові вкласти в неї свій час, зусилля і гроші, і не просто готові, а реально це роблять.

    Ось перше шо спало на згадку. Здається взимку, Леопольд запропонував організувати суботник в притулку для тварин, купити якісь матеріали, щось там своїми руками зробити. Всі покивали, та, класна ідея, давайте, давайте зробим! але на ідеї все і закінчилося бо ніхто не почав її реалізовувати. Аналогічно з тим вказівником. Тут правда скинулись і сам вказівник навіть вже готовий, але досі він припадає пилюкою десь в гаражі. І ще один приклад. Миколая минулого року. Фаст запропонував купити і відвезти подарунків у сиротинець. Сам же об"їхав всіх хто зголосився, зібрав гроші, закупився і організував той виїзд. Все спрацювало, від ідеї до результату, великий ріспект Фасту, і дуже шкода, що такі випадки дуже рідкісні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    Як це не почав? Я почав і продовжую їм допомагати чим можу, просто один, без сторонніх, так як більше таке нікого не цікавить
     
  13. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    5 коп.:morning1:

    Маю досвід роботи і діяльності громадстки організацій, клюбів. Те що зараз відбувається нормальна річ для ГО, так би мовити класика "згасання". Засновники за молодому гарячому ентузіазмі витратили багато часу і сил на створення клубу, сайту..і т.д. За що їм велика подяка, але вони виросли і в них тепер "дорослі" проблеми - мало часу.

    Найдієвіший вихід - молода, ІНІЦІАТИВНА, креативна кров в керівництві. (Адміни - без образ)

    Обовязкові Членські внески - дурня і так 99% не буде їх здавати, хто може допомагати клубу і так помагає.

    Збільшеня кількість зїздів - теж безмістовно, головне щоб було причина зібратись, тематичні, виїздні зустрічі і.т.д. Можна поексперементувати з днем тижня проведення зїздів...

    + Треба якось повідомляти громадкість про наші благодійні акції, не для реклами, а для залучення однодумців. Можна акції робити з іншими ГО і т.д.
     
    Останнє редагування: 22 вер 2011
    • Подобається Подобається x 1
  14. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Ну трішки не сам )))))
     
  15. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    Очередний ППР
    Поседели
    Попис..дели
    Разошлись....

    А давайте слона купим, і клубний тролейбус купим, а ше клюбний ровер і клюбний кальян га??
    Скільки можна той бред писати і валити все на адмінів?????
    Теорія то сильна штука, але без практики..........
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ну і дуже даремно, старий. Наскільки я пригадую, твоя тема багатьом сподобалася і було досить багато охочих. Тому я був здивований що ти просто лишився того ровера. Якби ти оголосив що треба зібрати стільки-то бабла чи ще чогось, або в такий-то день приїхати в таке-то місце для таких-то робіт, то все було б приблизно як в історії про Фаста і Св.Миколая. Ідеї мало, треба дії.
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Донецкий, я в серйозних роздумах...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    Ігор, мені ліньки шукати зараз тему, в якій ми це обговорювали, але наскільки я пам'ятаю, мова пішла за дитячі інтернати, за суму коштів і т.д. На цьому все і заглохло. Я ще раз повторюсь - я не кинув "того ровера", просто ми з друзями частенько туди навідуємось і допомагаємо чим можемо - купили сітку, допомогли в будівництві вольєру, наприклад минулої зими проїхались на бусі по шиномонтажах, завезли їм цілий бус старих шин (знаю, що не екологічно, але дрова зараз досить дорогі), купляємо час від часу ліки, договорились у ветклініці про певні пільги для їхній тваринок, виготовляємо безкоштовно флаєра про притулок, а також про звірят, яких потрібно розмістити, тощо. Я нікому кланятись не збираюсь, потрібно було купити сітку та приїхати допомогти полагодити старі вольєри - "а в отвєт тішина". Так що, я зайнявся даною справою з тими, хто направду може викроїти час 2 рази на місяць і зробити добру справу, і питання навіть стоїть не в грошах - фінансові питання я можу вирішити і сам, а от технічні, то вже трішки складніше. І ти знаєш, всі мають сім'ї, дітей, роботу, дозвілля, але одну суботу на місяць ми можемо зібратись, приїхати туди і цілий робочий день допомогти, і, як для декого з форумчан не дивно, дружини навпаки з радістю відпускають нас, бо знають, що ми робимо добру справу просто так, без афішування і корисливих думок!!!
     
  19. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    Вибачте за флуд!
    Тролейбус зараз вже не в моді. Або поїзд, або списаний США космічний шатл "Атлантіс".
    В нас вже модно по порах року обговорювати процес "народження" атрибутики: весна, літо - футбольки, осінь, зима - фуфайки
     
  20. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    спасіба данбасу за прєзідєнта пі.са

    А якщо без жартів то я за те щоб дати шанс стати президенту ще одному з донбаса.
    Артем, що скажеш?
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)