З першим СНІГОМ!!!

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем CheFISH, 14 жов 2009.

  1. mixonoff

    mixonoff Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTI'82 KAMEI, Skoda Fabia ' 07 1.2
    Клубна карта:
    000422
    Вчора їхав ввечері з Франківська через Бібрку, так швидківсть більш 30-40 не підіймалась. На дорозі суцільний лід! ледве доїхав.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ага, я позавчора ввечері їздив в тому напрямку на рідні села (в Звенигород). На спуску в Шоломиї вантажівку розвернуло поперек дороги, купа маршруток стоїть, не можуть проїхати. Купа людей мерзне. Легкові машини , ті шо їхали вниз, то між бампером вантажівки зліва і обривом справа протискалися. А ті шо вгору, то проїхати там не могли бо слизько. Тому вирішив зі Звенигорода до Львова вертатися через Відники, зробивши круг десь в 10 км. Дорога там дика і підйом на трасу значно крутіший ніж в Шоломиї, ще й серпантином. Але перевага тої дороги в тому, що вона не асфальтована, не втрамбована і не заїжджена, а відповідно і не слизька :) Ну і пощастило, що ніхто там поперек не застряг :) тому моя Корада досить легко видерлася на трасу в районі Бухти Вікінгів і далі я помалесеньку вже до Львова доїхав, при швидкості 40-50 км коли об"їжджав ями, то відчувалося як машину носить. Якби їхав швидше, то злетіти шо 2 пальці об асфальт. Ось такий екстрім
     
  3. nzi

    nzi Місцевий

    Авто:
    vw passat 1.6 TD був
    сьогодні класно а от вчора то було щось
    на повороті біля приміського девятку прямо передімною розвернуло
    ледво не вписамся її в зад так аж страшно стало за росмаш)))))
     
  4. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    О! сьогодні на світлофорі така ж конструкція гальмувала. їїрозвернуло на місці на 360 градусів
     
  5. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    З 9.00 також їздив по личаківській, супер! Сьогодні до 11.00 чотири рази зупиняли ДАЙ! Останьому вже сказав: Що в мене сьогодні "бонус"-стільки за дві години зупиняли! Кожен ДАЙвець виявився "доктором-наркологом"!!!! Все окей, життя продовжується........і зима!!!!
     
  6. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    З першим снігом!!!
     
  7. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    О та!! Відрили тему)))) Всіх також вітаю! Хоча і здогадуюся що він не на довго)))
     
  8. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    минулого року ця тема була дуже цікава :)
     
  9. ROS

    ROS Аксакал

    Авто:
    Renault Espace 2.0; Opel Vectra B 1.6; Toyota Celica GTi 1.8; Honda Dio 35; ІЖ Ю; Тула
    Клубна карта:
    000035
    Всіх також з першим снігом!!!! Будьмо уважні!!!
     
  10. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Кхм-Кхм! Ну от не треба )))))))) пальцями тикати ))))))))
    Хотів сам темку підняти, але потім вирішив почикати, чи хтось про неї пам'ятає ;)

    В мене от сьогодні машина замерзла, ледь дверку відкрив...
     
  11. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    о, та гадость знову падає, я про сніг :)

    аналогічна ситуація :)
     
  12. вова 001

    вова 001 Active Member

    Авто:
    Volkswagen Passat B5+
    Клубна карта:
    000063
    Всіх вітаю з снігом!!!:yahoo:
    Дубак повний:D
     
  13. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    в мене сезон, в тазіках вода позамерзала :)
    З самого ранку пежо притягнув своє заднє ліве коло. замерзло :)
     
  14. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Ба, я то відкрити - якось відкрив, а от потім двадцять хвилин закрити не міг ))) Земерзають в мене замки, і поки не відігрієш машину повністю, то їх теж не попускає )) Мучуся щороку, правда трохи силіконовий спрей допомагає, просто я щось не передбачив такого морозу, треба було вчора чи позавчора змазати. Зі снігом всіх, щоб його )))
     
  15. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Також допомагаэ вд40, раз на рік пшикнути і хватає на цілу зиму. Сам так робив.
     
  16. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    +1, постійно так роблю, проблем не мав.
    Ще можна гальмівною рідиною.
     
  17. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Та, я колись теж ведешкою пшикав, але це не дуже правильна рідина для таких цілей, тай вистачало мені на кілька днів. А от потьоки по кузову від неї були такі жирні, що замучився відмивати. А потім почитав в неті, що краще не ведешкою, а змазкою, силіконовою або графітовою, від силіконової ефект набагато кращий в мене, чисто, рідко пшикати треба.
     
  18. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Ну це вже дійсно трагічно ))))))))

    поки сьогогдні стояв в корку думав про монтаж буржуйки в сірокко... як вважаєте, кудою трубу виводити?
     
  19. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Сорі, мене порвало нахрєн :D:D:D
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    там більше тепла через вихлоп виводиться ніж через пічку заводиться. Тому трубу треба не виводити а навпаки заводити в середину. Гріє з перших секунд після старту двигуна. А за 2-3 хвилини взагалі всі проблеми з машиною і її пасажирами самі по собі рішаються і відпадають.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)