З першим СНІГОМ!!!

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем CheFISH, 14 жов 2009.

  1. Eller

    Eller Active Member

    Авто:
    VW Passat B4 1,8 ABS
    Клубна карта:
    Хочу!
    Хехе )) Всі? Прям чудо-пічка )))
     
  2. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Що саме, маленький? Де я корок найшов, чи те, що я в ньому думав??? ))))))

    Знову-сь думав... ВИРІШЕНО! в машину запустити трубу, на трубу поставити тазік-люмінівий... і ВІДКРИТИ ЛЮК! )))) Просто Орест забувся, що в мому Сірку є така опція ))))

    буде шось по типу курорту
    [​IMG]
     
  3. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Для пасажирів і водія так.

    Шариш, нічого не додам і зачіски правильні і...

    Єдине але - стільки відпочивальників в сірка не помістяться :sad:
     
  4. Донецкий

    Донецкий Місцевий

    Авто:
    Type 167
    з Романа всіх.......................... а де це ти нас сфоткав??????????
     
  5. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    а то експерементальний майданчик ))) установка проходить випробування )))

    ДЯКУЮ ))))))) !!!
     
  6. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Забув, що прийшла зима!!! Сьогодні зранку в Зимній Воді!
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    парковка )))
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    приліг відпочити
     
  9. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Golf 2 2.0 8v Vegetable EDITION
    він в засаді. полює на джігулі
     
  10. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Згадався дем в тему:
    :D
    [​IMG]
     
  11. Senia

    Senia Active Member

    Авто:
    VW Jetta II 1.8 GX 87" була
    Fiat Doblo 1.3 MJTD 05"
    А нічо такий З"ЇЗД получився!?
     
  12. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Не знаю де написати, але дуже вже це хвилює. Щоб не створювати нову тему, напишу тут.

    Хто бачив, як наші горе-двірники чистять тротуари від снігу, скидаючи той сніг і бруд з камінням на проїзжу частину? Думаю, багато хто бачив. Або їдеш собі під гору і не розумієш, чому дорога чиста, а вже під самий верх якби хто спеціально снігу накидав. І, якщо зловиш гава, то можеш і не виїхати в таких умовах під гору. Так от, це якраз те і є, про що хочу запитати.

    На підставі чого ці двірники мають право так чинити? Чи можна якось то заборонити їм? Може відео-фото фіксація допоможе. Я впевнений, що є, мабуть, якесь розпорядження, що забороняє скидати сніг та/чи сміття з тротуарів на проїзжу частину. Особливо у місцях, де круті підйоми чи спуски. Допоможіть, хто володіє якоюсь інформацією про це. То ж зовсім неправильно.

    П.С. Для захисників пішоходів. Тротуари також треба чистити, але не так. Одним за рахунок інших - це завджи невірно!
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А куди накажете сніг дівати?? Пішоходи не розходять, а машини роз"їздять.
    Нема куда спішити і гавів ловити)
     
  14. leopold

    leopold Місцевий

    Авто:
    VW Polo 9N3 09р.в.
    Клубна карта:
    000037
    Машини то роз'їздять, але щойно відремонтованим дорогам це точно добра не принесе, адже таким чином скорочується їх гарантійний строк, та й не найкращі дороги стають практично повним бездоріжжям на весну:bad:
     
  15. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    У цивілізованих державах двірники збирають сніг на купи, а потім їде спеціальне бортове авто, на яке той сніг вантажать, або взагалі снігоприбиральна техніка (але то вже жир!!!).
     
  16. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Ось куди треба сніг дівати. І взагалі, тут форум пішоходів чи ваговодів? :) Я ж спеціально зробив допис для адвокатів пішоходів. Все-таки, шановні, давайте ближче до теми - як знайти управу на таких двірників-шкідників, які не хочуть прибирати, а ловлять, як слушно запримітив Shaggy, гав. Буває, що поки таким не посигналиш, вони готові сніг кидати прямо на машину, яка їде поруч. Невже це нормально? Shaggy, невже тебе це не хвилює? Попрано твої права як водія на чисту дорогу. Дорога до них була чиста, а вони ось таке ге кидають нам під колеса, створюючи аварійні ситуації.
     
  17. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Вчора здавав задом і вїхав в таку купу...... в купі оказався металевий стовбчик... розфігачив задній бампер... пів дня чіпав до купи ... блін.....
    Так що в нас як в цивілізованій державі- є купи снігу.... тільки тепер в мене бампера нема...)))))))))
     
  18. Чортопхай

    Чортопхай Аксакал

    Авто:
    VW
    Клубна карта:
    113
    Співчуваю, друже! Але то не тільки в нас! Я в Польщі виїжджала зранку зі снігового бункера, що аж мені поріг вгнуло. Сніг за ніч замерз на амінь! Зима!!! І дорожні служби все ще не знають, що їм з нею робити...
     
  19. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Співчуваю Вам, друзі. Фіг тоді з тими двірниками, нехай краще вже розчищають ті кучугури за рахунок дороги.

    А дорожні служби вони як пожежники :) Коли літо, вони ретельно готуються, пишуть звіти, скільки піскосуміші заготовлено, скільки машин готові виїхати на лінію. А коли вдаряє зима, амба - піску немає, машини поламалися. І мастіть собі голову самі, шановні водії. Краще взагалі не виїзжайте, пішки воно якось здоровіше вийде :)

    Хоча знаєте, до вчорайшого дня дороги були більш менш в нормальному стані. За містом, на диво, також розчищали, я був приємно вражений. Були зими і набагато гірші за станом доріг. Побачимо тепер, з настанням сильних морозів, як буде.
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Це заборонено правилами прибирання вулиць (лінку нема) і про це знає кожен двірник. Якщо таке побачите, можна спокійно звертатись у жек для звільнення чи догани двірнику. Особисто мій досвід - я нагадую про заборону, двірник перестає робити.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)