З першим СНІГОМ!!!

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем CheFISH, 14 жов 2009.

  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
  2. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А я зранку тіки довго шукав скребок шоб вікна і машині від 20ти сантиметровго шару снігу відчистити на стоянці)))
    Сьогодні ганяв пів дня з 8ї години на літній гумі і нічого))) І по гвардійській і по району політеху, центр... Нормально гума тримає ще. В мене шипи, на них по мокрій бруківці ще гірше ніж на літній=))) Тому поки не буде мінуса міняти резину не буду)))

    Я встигаю тормозити нормально))) А от вчора ззаду мене не встигла затормозити славута і поцьомала мене в дупу :D
     
  3. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Я думаю ще рановато перезуватись, з неділі кажуть буде +20.
    На диво сьогодні машин не дуже багато, все таки людки побоялись виїжджати.
     
  4. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    і як, засос видно?:lol:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    чуть вихлопну не відсмоктало ))))))))) хтіло ше, але Шеггі газанув )))))))))):rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
  7. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    а якщо в мене передня зимова, азадня літня, то що, будуть половину штрафу давати?!)))):lol:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    А в мене навпаки, тільки ззаду зимова старенька :)

    Нову зимову вже замовив, але перезуватися не спішу, думаю ше мінімум місяць зими не буде
     
  9. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    притримуюсь думки мартіні та власного досвіду...
    поїду на шиномонтаж в 1-10 числах листопаду. а зараз просто акуратно їздити і вважєти :) на "оленів" з лисими літніми катками
     
  10. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Зі святом вас всіх!!!!!! Сьогодні Покрова!!!!!!!

    А це, що впав сніг, якраз на цей день - то дуже добрий знак!!!

    порівняно з вами - я взагалі екстримал. Бо вже другий день катаюсь на докатці. Можете уявити вигляд моєї дупи?? точніше моєї машини???
    Праве - як в танка 205/60 Р15, а ліве якийсь костиль, всерівно що з дитячого велосипеда вкрав і поставив............

    Є прикмета - від першого снігу до зими залишається 40 днів.... і перший сніг завжди ростає...))))

    пі.ся. спеціально для мєнтів - намалюйте білою фарбою на колесі сніжинку і най сі докаже, що то не зимова)))))))
     
  11. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    ой не можу, я під столом...:rofl:
     
  12. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    а натикавши сірничків в протектор можна розказувати шо то ШИПИ!!! )))))))))))))
     
  13. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    і якщо бити ритмічно по педалі тормоза - то можна доказувати, що то АВС))))))))))))))))))))))):D
     
  14. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    То хіба свою дівчину дурити ))))))))) бо жоден ДАІшник до мене в машину не сяде )))))))

    під час написання повідомлення вище маячить банер "Как наказать жадного гаишника" ))))))))))))))))
     
  15. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Та нє))) В тому то і проблєма шо нє)) тіки почав рухатися, вже метр їду, ззаду як не в**е шось... глушу машину, прикурюю дзигар, сижу думає, так 200 баксів... нарешті новий бампер, заправлю собі повний бак ще, всі ржавчини на кришці багажника залатаю... вихожу і мене кидає і в відчай і в ржач дикий))) В мене аніцарапинки, навіть шпакльовка не повідлітала блін, швеллер цілий, все супер як було, зато славута лшилася без фари решотки і пів капота гармошкою))) Він просто носом під мене заїхав, а так я вже рухався вперід, то я з нього з"Їхав)))

    А в мене питання, а може поплавок в бензобаку примерзнути? :D Ато вчора бензини було на першій білій поділці, я залив 10 літрів, вона піднялася десь до 20ти літрів. Я з"їздив з сихова до левандівки і назад. Поставив машину. Зранку їхати, а в мене бензини нижче тої першої поділки :D Барабашка)))
     
  16. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    А це ти даремне тут написав, бо тему перетворять на ремонт твого поплавка))))))))) і датчика)))))
    я почну - не логічно йому примерзнути. оскільки ти вимикаєш запалювання - то падає лише стрілка на приборці, а поплавок плаває в тому ж рівні в баці. так, що ти коли почав заводити - то стрілка мала б стати так само, або трохи нижче (чуть-чуть) показника, коли ти заглушив авто.
    може бути в іншому проблема. в мене колись обрив був на самій схемі, по якій бігає той поплавок, скажем так. забий на нього. зараз холодно)))))))))
     
  17. Siko

    Siko Active Member

    Авто:
    1
    То походу Барабашки з стоянки тобі допомогли з "споживанням" палива... В хресного таке було, поки на гарячому не впіймав доброго дядька сторожа з шлангом і каністров в руках.
    Сорі за ОФФ
     
  18. ZET

    ZET Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.6RF 2E 1990
    Клубна карта:
    000405
    сьогодні з самого ранку десь в 7-00 їхав в дрогобич через срийську трасу на літній лисій ризині.... було трошки страшно... на кожному повороті були заноси...)) але слава Богу всьо обійшлося... назад дорога була вже розбита то по тій дорозі їхав 140-150...)
     
  19. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    ги--- в нас ще й вчора світло вирубили. і то 3 села обеструмлені були + частина луцька. Тілько сьодня ті комунякі свєта включили))))

    пі.ся. в на дерев також наламало, але саме прикро, щой той курча-чніг троянди поламав, що я для curlyheaded ростив)))))))))))))))
     
    Останнє редагування: 14 жов 2009
  20. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Виключено. Такого бути не могло.
    Шукаю інші варіанти))) Бо шось не дуже сильно стрілка тепер реагує на положення машини "вниз-вверх"...
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)