З першим СНІГОМ!!!

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем CheFISH, 14 жов 2009.

  1. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Мені сьогодні розказували, що в Одесі 0.5м. снігу, Португалію і Францію засипає снігом, а сам щойно піднімався по Зеленій біля Пікассо - екстримально. Але це реально - ЗИМА! Настрій - супер, святковий!
     
  2. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    ой дійсно, снігу налетіло немало. зранку синій яскравий колір машини ледь пробивався з-під снігу. Уже сантиметрів 15 є і продовжує падати. Усім безпечних поїздок!
     
  3. Slavik

    Slavik Active Member

    Авто:
    Golf 3 Variant 1.8 '94, Golf 4 Variant 1.9 TDI '04
    Клубна карта:
    000024
    Накінець то нормальна зима почалася, настрій супер! А от дороги і олені то капець! Вчора вечером 45 хв. спускався з високого замку, якась дівчинка на Loganі хотіла піднятися на гору но їй не получилося поїхала вниз і ще таких було декілька оленів, на гору виїжали джипи і повнопривідні машинки. На трасі було нормально їхати правда без обгонів, але всештаки один джип розвернуло поперек смуги руху, а фура яка за ним їхала, щоб не скластись, почала обїжати по зустрічній, одна зустрічна машина по обочині втікала, а більше не було на зустріч, повезло, і це все на моїх очах я за фурою їхав і бачичи це все почав активно пригальмовувати а якись олень за мною почав сигналити так і не зрозумів для чого, напевно провтикав дорожню ситуйовину і не зрозумів чому я активно гальмую.
    Ну а сьогоднішня траса, розчишенна, навіть грейдера бачив який підчищав до обочини сніг і посипав пісочком. А про місто ЛЬВІВ я мовчу, просто нема слів одні жести, одна ситуйовина з ранішньої дороги по місту, їдучи поволі по вул. Франка, як відчував, з парковочного кармана виїжає кучугура снігу без включання повороту перед маневром, без габаритів, просто кучугура снігу несподівано зірвалася з місця і вискочила на дорогу, тормози добряче - екстрено. (кучугура снігу - ледве впізнав, пасат Б5 синеньки такий)
    ЯК всі наші одноклубники, всі машинки цілі, всі в строю? Казали що вчора під вечір було багато аварій.
     
  4. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Аварію бачив тільки одну, на кільці Кульпарківської, а заторів було просто "пісець". Я малого зі школи віз 1 годину(це 5 км), вже нервів і терпіння за цю годину не хватало через всяких оленів і снігурочок за кермом.
     
  5. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Audi a4 b6 18T quattro
    в луцьку сёдні випав сніг. а я на літній гумі, та щей 195-ка :). одну горку хвилин п"ять штурмував, не міг виїхати, врештірешт плюнув і поїхав в об"їзд
     
  6. gora

    gora Active Member

    Авто:
    Golf 4
    Да в Чернівцях також навалило нівроку!!!:dance: Аварій слава Богу я не бачив, всі стараються їхати обережно !!!! Тільки одне прикро що наші комунальні служби як завжди виявилися не готовими до таких погодніх умов і пробки в звязку із цим просто жахливі, вчора навіть місто перекрили вранці повністю, пропускали тільки громацький транспорт (ну як кажуть: зима прийшла несподівано - 15 грудня!!!! )))))))) :ireful1:
    Да і ще бачили яку погоду передають http://www.gismeteo.ua/city/weekly/4972/ на останні дні грудня починаючи з 23.12.09 - +5 і дощ (((( :cry:
    Так що насолоджуємося поки це все не ростопилося!!!!!!!
     
    Останнє редагування: 17 гру 2009
  7. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    да-а-а...
    погодка нівроку.... вчора ледве додому доїхав, сьогодні до львова тянувся в два рази довше, ніж завжди... добре шо оленів не попадалась.
    комунальники дійсно зовсім не готові до зими... мабуть дивились прогнози - до 25-го все одно розтане все :)
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ви подивіться новини по ящику, по всій європі аналогічні сюжети, і коментарі мешканців всіх міст теж приблизно однакові
    :nea:
     
  9. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Сьогодні я вирішив пройтись пішки на роботу. . . і не прогадав! З тими пробками, вимкненими світлофорами, дибілами-оленями на тазіках і ДАІ-цями. . .
     
  10. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Зима - просто СУПЕР!!!!!!
    1. накінець-то я зацінив свою коробку, з блокуючим диференціалом))))
    2. піднявся настрій від того що робиться))))))
    3. менше всяких Жилі і китайавтопрому на дорогах))))
    але мінуси -
    1. за*бався чистити сніг в дворі. вже такі тунелі понасипані, шо то капець.....
    2. 10 літрів бензи хватає на 70 км.....
    3. від того морозу не працює сигнал.((((халепа....

    саме прикольно це те, що дизельні Мерси стоять на обочині, а Запорожці ганяють на повному ходу. Сьогодні 2 бачив. літом - жодного не ввидів)))
     
  11. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    ГГГ ! Романо - то власники мерсів повикуповували запорожців )))))))))))) тому мерси на обоченах... Скоро почнеться -- "Сишиш Васа, ти хоть знаееш скока ета ретро-фара стоіііт???" )))))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    Блін!!!! тільки що так давав - і з ручніком і з передачами і з вивернутии колесами!!! бомба!! така погодка мені подобається!!!

    але коли вертався додому - вже є перші жертви. Мужик просто рушав і його так знесло, що він вилетів просто в металевий забор!!! просто розкрутило і кидануло!!!
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Якшо ти не на відкритому пустому майданчику, то кайфу мало. Сьогодні я дякував богу шо зараз нема компресора, коли рушав під горку на слизькій бруківці. З компресором я би туда не виїхав, а опинився би в припаркованих збоку машинах, тупо зносило вправо
     
  14. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    це зупинка - розворот маршрутчиків. народ сидів і чекав відправки і заодно думав - Ото придурок!! мабуть п*яний, або накурився)))))))).

    Бо получалось не так як хотів троха. Замість одного розвороту на 360 градусів - мав два таких на місці, а то і три!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Так і не зміг завестись... машина казала уфф-уффф-уфффф стартером і... жапєнь... замерз...
     
  16. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Зрана дуже ся тішив що Миколай мені новий акум приніс
    Але в тебе ЧеФіш була альтернатива - толкачь! А в мене такого бонуса нема :sad:
     
  17. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Тиждень не їздив, вчора вирішив піти на стоянку почистити сніг і прогріти, короче завелась з пів оберта, правда якось так заторможено, і зразу диманула потім все нормально було.

    ПС акумулятор ше рідний стоїть.
     
  18. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Пассат Б-5 до -35 заводив без проблєм, правда масло 0W40
     
  19. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Sasa, толкач, звичайно міг використати ))) але вже так давно не ходив пішком, що навіть з радістю пойшовся... завтра, звичайно буду заводитись.

    а на акум досі не грішив.
    може, до речі в мене і не в акумі справа...
     
  20. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    я думаю то не акум, а масло

    у мене нині зранку тоже завелася з півоберта, але стартер аж стогнав як робив тих пів оберта :) Масло гусне на морозі, тому тяжко провертається колінвал
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)