З першим СНІГОМ!!!

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем CheFISH, 14 жов 2009.

  1. gora

    gora Active Member

    Авто:
    Golf 4
    Q8 - нормальне мосло?
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    шось ви таке страшнюче розказуєте... я мабуть нині навіть заводити не буду пробував....
     
  3. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    :) і правильно зробиш... в такий мороз тільки сидіти дома і гріти ноги :)... була б моя воля, я би на роботу фіг би їздив в такий мороз :):girl_angel:
     
  4. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    я б не радив,я таке зробив прошлого літа (бо підігнали халявну синтетику) після того погнало масло зі всіх щілин,прийшлось і сальники міняти і двіжок мити),знову залив напів синтетику лікві-молі і все гуд.

    авто два дні стояло,сьогодні зранку прихожу,заднє колесо спущене то фігня,центральний замок(повітрянний)з напрягом відкрився,з першоЇ передачі єлі скинув на нітралку(я ручку тяну на нітралку,а вона знову повертається на першу)завелась більш- менш (також сказала уф...і стартанула),а на стоянці просто піпець,хто завівся тягав інших.Я колегу заводив на джілі(замерз бензонасос,двіжок прокручується а не хватає)поки не кінув дроти,так згорем і завели.
     
  5. Адріан

    Адріан Місцевий

    Авто:
    VW Bora BFQ 2005
    Знайомий працює на Вольво сервісі, то хвалить, чесно я собі не пробував.
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    В мене заводить всьо гуд... Єдине шо так само коробку тяжко включати-виключати... От після 500-600м напершій все гуд=)
     
  7. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    Завівся. Легко.
    Акум був 11V 0А. Зарядив -- завелась.
     
  8. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Вчора
    Ввечері пішов відганяти машинку на стоянку після останньої похздки відстояла ну десь години 4. Пробую завестись стартер крутить бензин починає горіти в горшках я стартером понятно перестаю крутити машина глохне... повторюю процедуру підгазовуючи ефект аналогічний... пробую ще раз кручу довше підгазовую інтенсивніше обороти хапаються без стартера крутить з вихлопної чорний дим газ відпускаю заглох... ще раз прогазував на вищих обертах довший час все ок обороти на холостих тримаються файно добрався до стоянки.

    Сьогодні
    Зранку нормально завівся поїхав на роботу.
    ввечері 18 20 повторяється вчорашня історія тільки тепер довга перегазовка не допомагає двиглом якось трусить як на дизелі і звук відповідний на холостих обороти не тримає глохне... прогрівав прогрівав так додом і їхав підгазовуючи шоби не заглохнути всі дивились на відважного стрітрейсера який бавиться мускулами на світлофорі....мля
    так я інвалідно до стоянки добрався тільки на стоянку приїхав а вона курва обороти почала тримати але якось тааак вже невпевнено шо капець тільки кидаєш газ різко падають а потім до 800 піднімаються але якшо засильно кинути то глохне.

    ума не приложу шо то може бути точно шось з електрикою...
     
  9. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    термін -- ВІДМОРОЖЕНИЙ(НА) набуває все більшого і зрозумілішого значення :ireful1:
     
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Так власне і казали
    Тре на комп кинути
    Чую що ДТОЖ винен. Треба порівняти його покази з реальними
    Не порвало )
    Після обіду виявив що замало ОЖ і машина стояла під кутом тому пічка не гріла. Долив чистого антифризу. Все прогрів і все поїхало.
    Тепар машину ставлю під "правильним" кутом.
     
  11. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    на комп то складно :sad: в мене фішки діагностики в 91-му не ставили тому тестером треба
    Може бути бо в мене під патрубком де датчики ДТОЖ капає антифриз хоча хз чи то повязано.
    а якшо датчик на приборку і на мозги місцями поміняти так можна робити ?
     
  12. slipknot

    slipknot Active Member

    Авто:
    Chevrolet Lacetti 1.6 H / BMW k 1200s
    Как вообще дизель заводиться при такой температуре - фантастика !!! ))) .
     
  13. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    уг! сьогодні акумулятор за ніч підсів, і при старті так гарно блимали усі прилади і показники...))) педаль щеплення секунди дві відхдодила в своє попереднє положення після нажаття. після 25-хвилинної зарядки АКБ + зарядний пристрій в режимі "запуск" десь приблизно 20-25-секундне прокручування стартером і трохи чорного диму з вихлопної машинка в конвульсіях завелась. після вчорашніх пригод прийшлось проапгрейдити мого паливного фільтра кожухом з пінопласту щоб не замерзав. до роботи добрався нормально на цей раз. температура за бортом -26 градусів.

    P.S. Хтось чув про таке що додають гальмівну рідину в ДП замість присадок? 1 л гальмівної рідини на 1000 л ДП. Не знаю на скільки то добре, але щось не ризикував експериментувати.
     
    Останнє редагування: 26 січ 2010
  14. rusmaks

    rusmaks Місцевий

    Авто:
    VW T5 1,9 TDI, Golf II 1,6TD JR '84, Passat B4 1,9TDI 1Z '96 - був
    Клубна карта:
    000065
    Перший раз чую.
    У мене хоч і гараж(металевий, та з дірками що коти у футбол грають) але я заводжусь нормально. Комп показує в гаражі -19. Тушу разів 5 свічки і потім заводжу.
    Моє ІМХО це те, що заправив добрим дизелем(Шелл до -20). У неділю ще раз залив до повного 80 л плюс 5 л бензини(це перший раз я добавив бензин).
     
  15. vitOK

    vitOK Місцевий

    Авто:
    Audi a4 b6 18T quattro
    Зайшов вчора в гараж, відкрутив дві гайки, плюнув і поїхав додому маршруткою. в гаражі -15
     
  16. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Знайшов у неті цікавий спосіб заведення в сильний мороз з подуставшим акумулятором. http://www.zr.ru/articles/56017
    "Конечно, с тех пор, как стали доступны масла с подходящими для зимы характеристиками, пуск двигателя в мороз несколько упростился. Масло с хорошей низкотемпературной текучестью требует меньше энергии на прокачку по магистралям двигателя и на движение поршней в цилиндрах. Однако этого мало. Если АКБ настолько слаба, что едва прокручивает коленчатый вал, нужно максимально облегчить работу стартера. Правда, водитель может потерять минут десять, но это, как правило, пустяк в сравнении с несостоявшейся поездкой.
    Поняв, что батарея слаба, я вывертываю свечи трех цилиндров и отсоединяю разъемы их форсунок. Наконечники проводов замыкаю на массу. Сопротивление сжатия оставшегося цилиндра - гораздо меньшая нагрузка для батареи, так что мотор легко заводится на одном цилиндре. Плавно увеличиваю обороты. Через пару минут останавливаю мотор - и подключаю еще один цилиндр. Чтобы мотор работал ровней, учитываю порядок работы. Например, для моторов ВАЗ в пары лучше объединять 1 и 4 либо 2 и 3 цилиндры. Еще через несколько минут мотор настолько прогрет, что можно подключить оставшиеся цилиндры."
    Людина з Мурманську - так шо толк думаю знає в заводженні при низьких температурах, але я б ніколи не подумав би що мотор заведеться з одним робочим циліндром.
    Ваші коментарі панове?!
    P.S. Може то на своїй поексперементувати, якраз стоїть на морозі без руху 2 тижні :)
     
  17. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    цікавий варіант. але хотів би тебе побачити в -20С, як ти викручуєш/вкуручуєш свічки - руки ж замерзають.
    я тільки маишну від снігу змету - то я вже як дід мороз промерзаю біля машини, незнаю шо буде як ти з металом побавившся...
     
  18. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    ще мені цікаво, з двірниками тільки я маю проблему чи ще такі є? В мороз вони ніхрена не витирають, тільки гладять скло. Двірники нові, недешеві, безкаркасні
     
  19. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    А я купив каркасні, але каркас обтянутий резиною - ніяких проблем!!!
     
  20. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    В мене таке ж і я десь з місяць назад тут бідкався по тому поводу. Поки що не поборов.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)