З першим СНІГОМ!!!

Тема у розділі 'Колектор', створена користувачем CheFISH, 14 жов 2009.

  1. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    ігор, ти не один :)
    в мене та сама проблема. двірники також безкаркасні.
    чекаємо відлиги :):morning1:
     
  2. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
  3. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    характеристики гуми. якою б вона не була -- вона дубіє на морозі і не має можливості "обтікати" по формі шибу. в мене стоять новесенькі Боші. справляються на 80%.
     
  4. Zh@riK

    Zh@riK Аксакал

    Авто:
    VW GolfII CL 1990,1.8l RP, Pierburg 2ЕЕ Ecotronic, 5КПП 4S, ГБО; Audi A4B8 avant 177BHP; Honda Hornet 600cc
    Клубна карта:
    000050
    такі Олег М має на скірокко. розказував про них і демонстрував їх на останньому зїзді 2009 :)
     
  5. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    Безкаркасних нехочу навіть задаром!!!!! Їх добре ставити на авто в якого лобове скло немає жодної овальності (бобік, волинянка....), там вони приляжуть суперово))))))))
     
  6. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    А вот в мене каркасні і труть прекрасно)))
    Всі повортні з"єднання, всі місця де щітки гнуться і всьо шо рухається попшикав ВДшкою, шоб не замерзали. Гуму просто очищаю від льоду і помну трошки і все, прилягають до скла як має бути. Щітки одні з самих дешевих... Alca помоєму фірма. Але гума в них досить непогана. Просто міняю їх раз на 3-4 місяці і все.
     
  7. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    стояли каркасні. поставив безкаркасні. пара - 120 грн. труть чудово. в заметіль буває так, що гладить по склу. але я в бачок лью спирт медичний. Тому 2 раза пшикнув - і все гуд. каркасні гірше терли. рипіли-пищали і взагалі на швидкості права сторона погано витиралась. ці ж навпаки - на швидкості прилягають, як дівка до серця)):D
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    тут логіки нема ніякої. Безкаркасні щітки мають форму дуги і в той же час еластичні, тому коли притискаються до скла то облягають його дуже добре. Ще в них плюс, що форма аеродинамічна і на швидкості їх як спойлер притискає більше до скла. Але це все працює тільки коли температура вище нуля або трошки нижче. А коли мороз сильніший то виходить , що вони дубіють у вигляді тої дуги і до скла прилягають тільки крайніми кутиками, а вся решта площина тупо пролітає над склом. Єдиний вихід - брати їх з собою до хати чи офісу, а не лишати на машині і ставити коли треба їхати. Але защолка незручна, довго і геморно їх знімати і ставити... Чекаємо тепла :)
     
  9. Bosh

    Bosh Місцевий

    Авто:
    VW B3 2.0 9A був
    VW B5 1.6 AHL був
    Клубна карта:
    000039
    В мене вони притискали тільки середину, а два кінці просто літали в повітрі!!! От через це така моя думка!!!
     
  10. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    а я взагалі зараз двірниками не користуюсь. сніг якщо й падає, то лише ледь притрушує скло, який з легкістю можна очистити. недавно купив силіконові нові резинки на двірники. чистять непогано якщо не замерзли.
     
  11. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Саме так, але в мене зимові Чемпіони. користуюсь такими вже 6 років в люті морози до -50
    Проблюм жодних. Рекомендую.
    Просто не всі знають що бувають зимові витирачки, так само не всі знають що бувають лампочки Н4 зимові і літні ;)
     
  12. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Не знав... ((((
    Поясни пліз у чому відмінність! )))
     
  13. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Випадково натрапив на прогноз погоди на 8 лютого, обіцяють -30"градусів вночі.
    [​IMG]
    Я звичайно розумію що довгострокові прогнози неточні - але настільки ? :nea:
    http://weather.yandex.ru/33393/
    http://weather.rambler.ru/?town=33393&code=110&maptype=temp&daypart=day&
    В місті Рівне ще більше -40"
    [​IMG]
    - кумедні там прогнозисти http://weather.yandex.ru/33301/ - що на Яндексі курять :)
     
    Останнє редагування: 30 січ 2010
  14. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    щось прогноз змінився в кращу сторону.
     
  15. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    ))) ага. але у нас, у Львові дуже сиро... навіть при -1 до костей пробирає... В машині всі вікна потіють... і снігові завали величезні...

    брррр!!! З нетерпінням чекаю часу, коли створю тему... З першим днем Весни!
     
  16. GDM

    GDM Active Member

    Авто:
    VW Transporter T4 2.5 TDI '01 ACV 75 КВт ( 102 к.с.) DXZ Long vehicle
    у нас аналогічна ситуація. головне щоб вітру не було в морози, а то буде ппц.
     
  17. Nix

    Nix Початківець

    Авто:
    Golf GTi
  18. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Всіх вітаю з поверненням зими )))
    Будьте уважні, дороги ну дуже слизькі, сьогодні на рівномі місці розвернуло на 180" градусів, добре що зранку і дорога порожня.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    щойно приїхав. Не сказав би що дуже слизько, але красиво, все таке біле :) І ше сподобалось, що сніг ще не встигли дуже сильно затрамбувати і по личаківській м"ягенько на пристойній швидкості проїхався від Винниківського базару до пл. Митної :) Зазвичай там доводиться поволі повзти, при цьому язиком притримуючи пломби в зубах :) Кожен день би таку погоду, і можна переходити на 17 радіус і 40 профіль :)
     
  20. RomanoProddi

    RomanoProddi Місцевий

    Авто:
    WVPassat B3 SYNCRO 1990 Variant 2,0 SIMOS ADY. КПП 5 CRU 95р.в.
    Клубна карта:
    007)))
    мда.... а я перезувся вже на літню...ще 28 лютого то зробив.
    але нічого. помеленько-мєлким шагом і добираємось)))
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)