Заборонити!

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Бейліс, 7 бер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Вільний продаж членських карток

    Згідний, але це не вільний продаж, я ж питаю як народ ставиться до вільного продажу. Вибач, але усіх варіантів передбачити не міг:smile: . Хто хоче може голосувати на рахунок вільного продажу карток, а що не підходить у вказаному варіанті писати тут "проголосував за то-то, але н.п. членські внески важко буде збирати" чи щось інше, то що Ви вважаєте за потрібне. Якщо Мартіні має можливість довнести ще якийсь варіант-я не проти (бо сам щось не розібрався як це зробити:sad: ).
     
  2. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Відповідь: Вільний продаж членських карток

    якщо не таємниця на що йдуть членські внески??(крім виготовлення карточок і підтримки форуму)
     
  3. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Вільний продаж членських карток

    Їх ще нема, а ті що будуть в першу чергу підуть на те що Ти написав. Мартіні і Скіроко (наші адміни) наразі цей сайт утримують і розробляють своїми руками, і картки - теж можна сказати їх заслуга. Отже, я думаю що в першу чергу, якщо почнемо запроваджувати членські внески - кошти підуть на відшкодування тих витрат. А далі будемо усі разом збиратись і вирішувати
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Заборонити!

    Блін, тільки аналогічну гілку закрили, зразу з"явилася ця... Я фігєю. Та Орест же просив - аргументуйте чому хто проти, ніхто внятно не зміг цього зробити за пару тижнів. Хтось вигадав якихось власників Тойот, хтось щось про якусь ієрархію і розкол клубу, хтось що треба картку заслужити... Ну це ж все несерйозно. Ми з Орестом свою позицію детально пояснили. А тут Авсел пропонує тепер просто проголосувати проти, натиснувши одну кнопочку і не пояснювати й не аргументувати взагалі нічого! Адже опитування складене абсолютно некоректно, підштовхуючи будь-кого проголосувати проти. Я і сам би в такому опитуванні проголосував проти. Це ж як ще й постарався сформулювати, молодець, Гебельс ти наш клубний :)

    Блін, я в шоці... По моєму, найвидатніший етап в розвитку клубу грозить тим, що клуб самоліквідується через ті дурнуваті розборки...
     
  5. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Заборонити!

    Такс... Прошу пардону, Авселе, але під час об"єднання двох гілок опитування накрилось. Чесно, я не навмисно. В принципі можеш відкрити ще раз, але я вже висловив свою думку щодо того, що формулювання питань некоректне. Більше того я вважаю, що опитування не має сенсу. Нас тут не так багато і кожен може висловити власні міркування, викласти свої аргументи, і його думка буде помічена.

    Прошу мені пояснити, що значить "заслужити" картку?

    Хто буде проводити кастинг , хто заслужив а хто ні тоді, коли люди почнуть приїжджати на з"їзди з метою придбати картку? Може

    Аргументуйте по пунктах, чому популяризація нашого клубу серед власників Фольцвагенів треба заборонити?
     
  6. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Відповідь: Заборонити!

    Кгм... я ще не маю машини, але маю досвід в створенні клубів/організазій... Вам тре визначитись...
    1. Мета створення клубу: а)створення дружньої компанії/клубу
    б)створення клубу для "кількості" людей

    Тобто Вам важливіше "якість" людей, які будуть вас оточувати чи "кількість"
    ще один "-" кількості - це репутація клубу, будь-хто може купити картку клубу, наклеїти наклейку на заднє скло і нахамити водіям, тим же продавцям в магазинах-партнерах, "хуліганити" на вулицях і т.д. і по цьому люди будуть складати враження про клуб...
     
  7. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Заборонити!

    в) створення великої дружньої компанії/клубу
     
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Заборонити!

    Я вже питав, хто буде проводити кастинг? Хто , як і за якими критеріями буде виганяти з клубу того, хто нам за якимись критеріями не підходить?

    На з"їзди приїжджати і на форум ходити можуть і всякі мудаки лише заради того шоб отримати ту картку, а ті, хто купить картку в магазині, можуть бути порядними людьми і захочуть стати активними членами клубу. Так само і навпаки.
     
  9. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Відповідь: Заборонити!

    З досвіду громадської роботи скажу:
    Якщо людина не "забилана" на зїзди, форум і клуб, нехай протягом 5 місяців (значить затягло) стає членом клубу.. це найпростіший варіант, ну як?
    і протягом цього часу самі побачите що за людина...і якщо не дістанете))) людину за цей час стає членом клубом
     
  10. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Відповідь: Заборонити!

    я думаю тре бути повним рагулем щоб 5 місяців (наприклад) торчати в компанії яка не подобається заради дисконтної картки!!
    а виганяти, це завжди проблематично... найдемократичніше клубними зборами..

    а найкраще, як на мене, зробити як казали хлопці....ДИСКОНТНУ(нехай 7%знижки) І КЛУБНУ (10:wacko:

    ех, нехай твориться воля адмінська................................................
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Заборонити!

    Ну, то в такому випадку очевидно треба було дисконтну програму вводити пізніше. Почекать іще 1-2 роки, шоб нас стало троха більше...

    А так ми домовляємося із партнерами, що вони надають знижку і наші люди скуповуються в них. При цьому для магазину є цікаво брати участь у такій програмі, якщо в ній бере участь багато потенційних покупців, а не 10-20. Магазин погоджується на знижку, розраховуючи за це отримати більше покупців і збільшити свої обороти. А якщо протягом кількох місяців з тою карткою до нього прийде одна людина, купивши масляний фільтр за 20 грн зі знижкою, то такий клуб і таку дисконтну програму скоріш за все буде послано на три веселих букви.

    Окрім того, що поганого в тому, що комусь треба від клубу лише знижки?
    Кожен має знайти для себе в клубі щось своє.
    Комусь цікаво на форумі і двічі на місяць вживу поспілкуватися з однодумцями , спитати і дати поради.
    Комусь - поганяти на 402 метри , пови#@%уватись тюнінгом , себе показати і людей подивитись
    Комусь - брати участь у якихось клубних заходах, акціях і тд
    Комусь - отримати знижки за дисконтною програмою
    А ще комусь - усе разом...

    Чому якась із цих "груп за інтересами" має якимось чином заважати іншій? Як люди , що прийдуть в клуб за знижкою, заважатимуть усім іншим проводити цікаво і з користю час на з"їздах і на форумах? Чи невже дійсно жаба давить? Та це ж тільки для них гірше, що вони, нещасні, себе позбавляють такого задоволення :) То хоча б знижки допоможемо їм отримувати :)

    Як на мене, то наздоров"я! Кожному своє.

    Зрештою, як я вже писав, людина, купивши картку, не зможе ігнорувати клуб! Навіть для того, щоб тою карткою повноцінно користуватися. Адже вона захоче, мабуть, знати, де і які знижки можна отримати. Тож доведеться приїжджати хоча б зрідка на з"їзди, або ходити на сайт. Тобто у нас з вами будуть можливості, щоб таких людей зачепити і вони стали одними із нас.

    Курде, як я задовбався оце все пояснювати, невже в мене знову нічого не вийшло? :)
     
  12. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Заборонити!

    1. Я принаймі такого не чув, щоб десь продавали членські квитки якогось клубу.
    2. ЯКЩО ВЖЕ Й ЗАЙМАТИСЯ ПРОДАЖЕМ КАРТОК ЗІ ЗНИЖКОЮ, ТО ЗРОБИТИ ТАКІ ДЖИСКОНТНІ КАРТКИ СПЕЦІАЛЬНО (І З ТРОХИ МЕНШОЮ ЗНИЖКОЮ), Н.П. З НАПИСОМ НЕ ЧЛЕН КЛУБУ, А ЩОСЬ ТИПУ "ГІСТЬ КЛУБУ" ЧИ ІНША ЯКАСЬ НАЗВА. а ВЖЕ ЩОБ ВІД ТОЇ КАРТКИ ПЕРЕЙТИ НА ЧЛЕНСЬКУ, ЯК ПИСАВ ПІОНЕР, ТРЕБЕ ЩОБ ЛЮДИНА ПРИЇЖДЖАЛА НА ЗЇЗДИ, НАПИСАЛА ПЕВНУ КІЛЬКІСТЬ "КОРИСНИХ" ПОСТІВ. І Т.П.
    А ЯКЩО СТОЇТЬ ПИТАННЯ В ФІНАНСОВИХ ПРОБЛЕМАХ, ТО Я КРАЩЕ КОЖНОГО МІСЯЦЯ ПЛАТИТИМУ ЧЛЕНСЬКІ ВНЕСКИ І ГОРДИТИМУСЬ НАШИМ КЛУБОМ, НІЖ ЗНАТИ ЩО Є БАГАТО ЛЮДЕЙ ЯКІ МАЮТЬ ЧЛЕНСЬКІ КАРТКИ (ЩО МАБУТЬ ОЗНАЧАЄ Є ЧЛЕНАМИ КЛУБУ), А ПРО САМ КЛУБ НІЧОГО НЕ ЗНАЮТЬ, АБО ЩЕ ГІРШЕ, ЯКИМОСЬ ЧИНОМ ПОЗОРЯТЬ ЙОГО.
    твердження про те що собі треба буде хочаб зайти на сайт щоб дізнатись про знижки і де їх дають - безпідставне. Н.п. якись собі Вася купив картку бо на сайті один раз прочитав, а потім сказав свому однокласнику чи співробітнику Петі де і за скільки купити, і пішло-поїхало. Короче будуть членами нашого клубу люди які навіть про нього нічого знати не будуть.
    3. чому членство в клубі згідно тихже карток має надавати лише права на знижку і т.д. - а обовязки. Короче як на то пішло, то хай людина яка буде мати членську картку сплачує і щомісячний взнос як член клубу. Отоді я згідний.
    До речі, я так і не зрозумів, чи за картками запчастини на ВВ тільки будуть чи на всі авто?
    4. Клуб має полегшувати життя учасникам, а не шукати нових шляхом заохочення їх лише через знижку.

    Про це все я вже писав, і не лише я: Кіндер, Дюк, Тревел, Петро(якому власне спасибі що почав цю тему), Піонер і ін.
    Якщо це все не аргументи, тоді вибачте.

    До речі ідея стосовно збору членських внесків. Якщо Ви кажете, що продавець буде записувати номер картки при купівлі за знижкою - тоді нехай кожен що має картку щомісячно сплачує членський внесок (його суму, хто скільки вніс і т.п. можна оприлюднювати на сайті), в кого немає сплати н.п. протягом 2-3 місяців без поважних причин - карточка анульовується (по ній не буде жодної знижки, а то й гірше).

    І як я бачу голосування адмінам тут не потрібно, а думку що усі висловили (окрім Мартіні і Ореста) стосовно вільного продажу членських карток як видно "треба тримати при собі" - не неї вони не зважають. Не ображайся Мартіні, але мені чомусь справді так здається:-(. Тому відновлювати голосування не буду, оскільки думку людей я н.п. зрозумів, а якщо вона цікавить ще Мартіні і Скіроко, то як хочете, створіть таке голосування самі. І ще мені трохи дивно що такі рішення про продаж членських карток вирішуються майже одноособово:-( . Якщо б ми про це все поговорили раніше на зїздах, поспілкувались на форумі - тоді ясно. А так - мені щось сумно:sad:
     
  13. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Заборонити!

    Здається , я починаю розуміти, в чому проблема - ви чомусь вирішили, що ця картка - це партбілєт! А партбілєт, то ж святиня, продавати не можна!

    Нє, народ, це не партбілєт. Коли ми зареєструємося як громадська організація, от тоді можемо зробити членські квитки. Нагадую, що в них пишуть ІПБ власника, вклеють його фотку і тд.

    Чесно кажучи, я сумніваюся у доцільності цього , принаймні на даному етапі.
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Заборонити!

    Любі Franko i Avsel!

    Здається, і я починаю розуміти Ваші аргументи, мені видається, що вони зводяться до одного "нам достатньо кількості людей, пора переходити на якість, тобто у клуб запрошувати тільки людей, що заслужили чимось перед нами". Так ось, скажу коротко і чітко - у нас немає і ніколи не буде поділу людей на якістю - ні по машинах, ні по віку, ні по соціальному статусу, ні по тому, чи людина може приїзджати на з'їзди чи ні, як і не буде поділу по тому, скільки місяців людина в клубі. Не всі можуть їздити на зльоти, як і не всі можуть купити нову машину, і це не означає що вони неповноцінні. Якщо хтось такого ще не бачив - нехай подивиться. Якщо хтось хоче позиціонувати себе вище від інших - його проблема. Адміністрація клубу на таке не піде, "обраним" місце в інших клубах, наприклад "Клуб фанатів Матриці".

    Тепер востаннє прошу висловити чіткі аргументи проти запровадження клубної дисконтної програми. Також прошу не вдаватися до аргументів типу "я ще такого не бачив", або "я це писав 100 разів, більше не буду" чи "це полегшить життя всім у клубі". Зважайте, що вас читають сотні людей.

    Отже,
    1.
    2.
    3...

    Обіцяю, якщо аргументи будуть конструктивні, ми знімемо цю програму, а картки будуть знищені, анульовані чи роздані (за вашим бажанням).

    P.S. Franko, ти зареєструвався на форумі буквально три дні тому і пропонуєш твердження, що членом клубу повинен бути той, хто 5 місяців веде активне клубне життя. Більше того, у тебе немає машини. Якщо взяти до уваги твою ж логіку - тобі не слід продавати картку фактично до осені. Може буде доречно тебе взагалі забанити, у тебе ж немає фольксвагена! :):):)

    P.P.S. Avsel, прошу пояснити, чому ти вважаєш, що "опозорити" клуб може людина, що має картку і не може цього зробити людина без картки...
     
  15. Kinder

    Kinder Аксакал

    Авто:
    VW B6 Passat 2.0 2006
    Клубна карта:
    21
    Відповідь: Заборонити!

    Повна срака, вибачте за відвертість...
    я думав ця тема вже закрита!
    я думаю кожен власник Фольцвагену має право мати картку учасника навіть якщо він не приїздить на збори і не пише на форумі і так було б справедливим, а де купив ту картку то таке, я боровся за те щоб НЕ власники Фольцвагенів мали картку учасника, а тут виявляється вирішується тривіальні методи продаж цих карток, думає це вже гамно вапрос.
    Я за продаж карток навіть в кіосках на зупинках.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Відповідь: Заборонити!

    P.S. Franko, ти зареєструвався на форумі буквально три дні тому і пропонуєш твердження, що членом клубу повинен бути той, хто 5 місяців веде активне клубне життя.

    -Так, я недавно, просто знайома проблема, от і вирішив поділитись думками, це ваша справа чи приймати мою думку до уваги...оскільки я дійсно, можливо, не повністю вник в клуб:?


    Більше того, у тебе немає машини. Якщо взяти до уваги твою ж логіку - тобі не слід продавати картку фактично до осені.

    -:lol: саме тому я заліз на форум швидше ніж купив авто:mrgreen:


    Може буде доречно тебе взагалі забанити, у тебе ж немає фольксвагена! :):):)

    -ціхо, ціхо!!!!! я сьогодні пішов на курси водіння і буду їздити на вольсі, ДЖЕТТА;-)
     
  17. Avsel

    Avsel Місцевий

    Авто:
    VW Passat B3 Variant(1,8ABS)->Kia Cerato 1.6CRDi EX Silver
    Відповідь: Заборонити!

    Кочтче, робіть як хочете - Кіндер правильно десь написав - "ви ж адміни". Мабуть я не вмію пояснювати:-(, бо мене так ніхто і не зрозумів, а Орест не правильно зрозумів.
    До речі, Орест, дивно якось Ти ставишся до нових членів клубу.
    Мартіні, в чомусь Ти правий(щодо розуміння моїх аргументів)
     
  18. Franko

    Franko Active Member

    Авто:
    Vw Scirocco GTX'83 1.8 JN
    Відповідь: Заборонити!

    Після обгрунтування економічної доцільності дисконтної програми питання знімається.

    потім можуть ж бути і більші знижки)))
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Відповідь: Заборонити!

    Мля, невже це скінчилося....
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Заборонити!

    Бачу пора по 50 грам ;-). Тим паче весна, можна думати про виїзні засідання...

    Ну дивись нам! :evil: :mrgreen:
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)