Зайди і напиши...

Тема у розділі 'Простофорум', створена користувачем Monkey, 18 кві 2007.

  1. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
  2. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Зайди і напиши...

    Усьо- переїздю я нафіг і небуде в мене нету. Якшо кому то треба :)
     
  3. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Зайди і напиши...

    і куди ж ти переїздиш?
     
  4. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Зайди і напиши...

    Така штука. Сьогодні мені впадлила, підставивши сраку Хюндай. Правда перед тим підрізала, але дистанцію я міг тримати і більшу, що я відразу ж визнав. Швидкість була 50. За кермом сидів п'яний чувак, який від того факту відмазувався. Єдиний, хто був тверезим в машині це той парубок, в якого взагалі небуло прав, але за його свідченнями він сидів за кермом і навчався(сміливо) Пацани хотіли дати на ноги, але я їх вічливо попросив затриматись до приїзду міліції, за шо одне особливо активне гопіческоє созданіє пообіцяло шо наб'є мені пику. Борзості не вистачило. Почало обзивати ДПСників, мене і всіх присутніх опонентів. Коротше хлопці не хотіли, шоб в них забрали права і т.д. і почали бігати з телефоном і всім роз'ясняти які вони серйозні. Дана компанія встигла мене зфоткати, напевне для пацанячих розборок. Звісно що в кожного своя правда. Якшо в їхніх світлих мозках виникли якісь інші ідеї, то маю прохання: якшо хтось десь побачить мої фотки в неті чи де інде - напишіть мені в приват. З таким хамством вже жити не можу. Свою вину я визнав, але їхньої заслуги тут теж немало.
     
  5. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Зайди і напиши...

    навряд вони освідчені та знайомі з інтернет ресурсами, та якщо десь, щось побачу - свисну )
     
  6. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Відповідь: Зайди і напиши...

    Так а чим то все кінчилось якщо не секрет і чи попав ти на ремонти?
     
  7. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    Відповідь: Зайди і напиши...

    Monkey шкода що ти попав в таку ситуацію, а пяних д.... багато є,
    а фото твоє вони собі нехай в рамку ставлЯть.
    розкажи що з авто, як продовжується ситуація?
     
  8. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Зайди і напиши...

    Hundaj, чияк воно пишеться , подібна на Мазду 626 coupe. Машину повинні зробити на сервісі до кінця тижня, з деталями напряг: найважче дістати капот. Казали місяць чекати :) Ремонт оплатили батьки нетверезого. Я вирахував все з можливими знижками. +на сервісі підтвердили шо вона ше не була бита. Добре, шо не зачепило швеллер. З кузова , по суті постраждав тільки той же капот; рамку, котра тримає радіатор витягнуть. Бампер роздільний, того міняєм тільки пластмасову накладку. Не уявляю, яка б була ціна , якби в мене була Бора.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Зайди і напиши...

    Ти заїхав в зад тіпу і тобі ремонт оплачують??? Чудеса...повезло тобі.
     
  10. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    Відповідь: Зайди і напиши...

    Маркел, а хіба не винен той хто п"яний??? Ззаду, спереду - п"яний - значить винен ) Ну так мене вчили в автошколі
     
  11. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Зайди і напиши...

    П*яний винен в тому шо він п*яний. І за це повинен нести окрему відповідальність. Якщо він крім алкогольного оп*яніння за кермом вчинив інші порушення ПДР, то відповідатиме і за них.
    А от автомобіль, який вдарив інший автомобіль ззаду не вибрав безпечної швидкості або не дотримав потрібної дистанції. Тобто в будь якому випадку вчинив порушення. В кращому разі обоє відповідають (коли напр. передній різко гальмував без вагомих підстав, хоча це довести нереально, скаже шо пес дорогу перебігав чи йому здалось шо люк відкритий), а в переважній більшості випадків тільки той, хто вдарив ззаду.
     
  12. jaszczur

    jaszczur Active Member

    Авто:
    mk3 tdi 1z DIESEL POWER ;)
    Відповідь: Зайди і напиши...

    добридень, як звично по ночі в праці сіє я не кладу спати, оскільки мій синок не дозволить, я мушу вам щось показати, стосовно статистик нашого форуму
    Упав абсолютний рекорд відвідань форум.vвголф.пл, праві 200тис людей відвідало наш форум впродовж останнього місяця! Перекладається це на 17-18 місце в Польщі в категорії Моторизація.
    Нижче доказ, в образі статистики з гоогле аналитіцс:
    [​IMG]
     
  13. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Зайди і напиши...

    Хлопці хотіли випендритись - отримали ремонт. Спершу сказав- що розходимся мирно, а тут - наїзди почались. Якби були нормальні люди, а то - бидло. Вони реально впадлили.
     
  14. Rostyk

    Rostyk Місцевий

    Авто:
    Passat B5 1,9 TDI
    Клубна карта:
    000030
    Відповідь: Зайди і напиши...

    http://www.zik.com.ua/ua/news/2008/06/11/139624
    а це як вам?

    Додано через 4 хвилини
    Від сьогодні у ДАІ Львівщини змінено правила проходження техогляду транспортних засобів

    Водіїв, які хочуть провести технічний огляд свого транспортного засобу, чекають нові правила. Тепер, замість п’яти довідок, які потрібно було оплатити при проведенні технічного огляду транспортних засобів, достатньо отримати всього три довідки. Про це сьогодні, 11 червня, ЗІК повідомила керівник прес-служби УДАІ Львівщини Світлана Добровольська.
    С.Добровольська повідомила, що проходячи ТО транспортного засобу, водію треба буде оплатити три квитанції: податок, розмір якого визначається від «кубатури» двигуна транспортного засобу; за послуги при проведенні техогляду; талон ТО.
    С.Добровольська повідомила, що на сьогодні (до 1 серпня 2008 року) технічний огляд автомобіля пройшли майже 50% транспортних засобів, зареєстрованих у Львівській області, а це майже 100 тис. одиниць транспорту.

    Додано через 15 хвилин
    а коли тебе підрізають???
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Зайди і напиши...

    Вони ж щось заводили мову про вартість ТО а вартістю т.з.
     
  16. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Зайди і напиши...

    ти бачив таке порушення ПДР як "підрізання"? Я тебе прекрасно розумію, існує водійська етика і правила нормальної людської логіки, але відповідальність настає саме за порушення ПДР. Якщо він перестроївся так, шо вдарив тебе, або ти вдарив його в бік через його необдуманий маневр-то інша справа, він буде винен. А коли машина вже була в твоїй полосі і ти в*їхав їй в зад-ти винен, бо не встиг загальмувати, тобто вчасно зреагувати на зміну дорожної обстановки чи їхав із завищеною швидкістю для тої дорожньої обстановки.
    ПДР
    п.2.3. Для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов'язаний:
    б) бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну,


    12.1. Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку,

    13.1. Водій залежно від швидкості руху, дорожньої обстановки, особливостей вантажу, що перевозиться, і стану транспортного засобу повинен дотримувати безпечної дистанції та безпечного інтервалу.

    Я то розумію шо таке "підрізав", і ні разу не захищаю мудака який так зробив, але доказати свою правоту при чіткому ударі когось в зад практично нереально.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Monkey

    Monkey Місцевий

    Авто:
    Volkswagen Golf II
    Клубна карта:
    000023
    Відповідь: Зайди і напиши...

    Того і дупу підставляють :) Так шо барття - висновок такий:
    Не можна довіряти іншим водіям, особливо тим, кого не знаєш- тримаймо дистанцію.
    Ми їздим погано, а всі решта - ше гірше.Враховувати потрібно не лише свої дії :sad:
     
  18. jaszczur

    jaszczur Active Member

    Авто:
    mk3 tdi 1z DIESEL POWER ;)
    Відповідь: Зайди і напиши...

    таке щось останнім часом я бачив в себе в місті
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  19. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відповідь: Зайди і напиши...

    Ок. Офіційно гальмівний шлях в різних автомобілів є різним. Наприклад у Камаза він в 2-3 рази довший від Гольфа. Для безпечної їзди водій Камаза повинен тримати більшу дистанцію, що нівелює різницю ефективності гальмування. Але як бути у випадку, якщо водій Гольфа обганяє на 70 кмг камаза, що рухається 60 кмг, стає на полосу камаза у метрі перед ним та починає різко гальмувати. В такій ситуації зіткнення не уникнути. При тому, що водій Камаза виконує пдр 100-відсотково, тобто він не винен. Очевидно, і тут повинна бути презумпція?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Відповідь: Зайди і напиши...

    Як ти знаєш, презумпція невинуватості діє тільки в кримінальному праві. В цивільних та адмін правовідносинах-навпаки. Ситуація спірна, однак законодавець прописав все так, що винуватим буде саме водій Камаза, який вїхав в зад, оскільки рухався він з швидкістю, зависокою для саме тої дорожної осбтановки і дистанція його не була достатньою для безпечного гальмування. Якою буде відповідальність-вирішуватиме суд, оцінивши всі обставини і доводи, але водій Камаза вівдповідальність понесе, можливо солідарно з водієм, який створив йому аварійну ситуацію. Але відповідальності він не уникне.
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)