Зміна місця клубних з'їздів !!!

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Borman, 19 кві 2009.

?

Чи хотіли б ви перенести з'їзди ближче до центру?

  1. ТАК

    49,2%
  2. НІ

    44,4%
  3. Утримуюсь

    6,3%
Статус теми:
Закрита.
  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    взагалі-то для коректності опитування, варто було б запропонувати конкретну альтернативу трасі, або декілька альтернатив і тоді шоб народ зважував усі плюси і мінуси запропонованого місця.

    а зараз "чи хотіли б ви ближче до центру ..."

    ну хотіли б, може і я би хотів, але ближче до центру нема такого файного місця як траса, значить несудьба

    Виходить , що у випадку, якщо більшість вибере перший варіант, доведеться ще одне голосування робити...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    звичайно! Наведуть свої аргументовані пропозиції і знов на голосування.
     
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Народ, задумайтесь шо більше треба??? Ми ж німці ваговоди... А німці завжди брали якістю, а не кількістю!!! Отож, вам треба побільше "німців", які будуть продуктивно відноситися до форуму і шось робити для нього(люди які цікавляться по фольцам і машинам наш форум в неті найдуть), чи нам треба більше "джигулів", які тіки і можуть "а, Васа да, точно, там ета паганяєм, патусім, піва вип"єм"??? А Отаких "джігулів" на вулиці хіба і підцепиш, один з 30 буде "німцем"...
     
  4. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    Borman сенсу небачу в твоїх словах.
    зате бачу розполовинення клюбу. старші небудуть за вами йти, а нові і молоді можуть піти ось і все. навіть можна сказати шо всьо шо нажито роками ти отак от хочеш просто бо тобі ближче доїзжати викреслити.
    в центрі міста чи поближче до центру ніхто невідкриє капот, і ніхто небеде помагати в якісь ситуації навіть продіагностити непогоджусь.
    KIT ти на чому на зїзд приїзжаєш?
    Solaris чому я тебе ніколи небачив? в мене родився син і вже чотири місяці я майже всі зїзди пропускаю але ж ти писав на форумі дуже давно а почав зявлятись на зїзд лиш недавно.
    McAr сам сказав шо був на зїзді близько 2х разів то тобі всеодно куда їхати чи в центр чи на трасу.
    взагалі я хочу сказати шо тут просто неправильно ведеться голосування.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    на маршрутці, велосипеді, автомобілі.
     
  6. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    в мене вже старший син і, повір мені, це тільки початок, далі ми тебе будем рідше бачити
    я хочу змін і це не означає, що я щось хочу розвалити. А а тобі здається зміни не потрібні, але це не надовго
    справа не в віці, траса - це "нафталін"
    ти бачиш тільки те, що хочеш бачити!

    не треба так думати про інших, можливо про тебе так само думали коли ти не був в клубі! Але стало очевидно, що тине "Васа".
     
    Останнє редагування: 21 кві 2009
    • Подобається Подобається x 1
  7. ENERGY

    ENERGY Місцевий

    Авто:
    Була Jetta II 1985 1,3 HK 2Е3
    Я новачок, був лише 3 рази на з"здах, але певне уявлення для чого вони робляться отримав. Так от - моя думка траса поки, що непогано "справляється зі своїми обовязками". Спокійне тихе місце, де можна спокійно повідкривати капоти, погудіти моторами, поміняти резину, нагрузивши багажник людьми перевірити її, знову ж таки поганяти, в туалет культурно сходити в кущики ) і не нарватися на ментів, та й теоретично шашлики там робити реальніше, зручно розставити машини будь-якій кількості людей і т д... Єдиний суттєвий мінус - добиратися довше, але на то в нас і машини, щоб діставатися з пункту А в пункт Б швидше і комфортніше.
    Та й новачкам легше вклинюватися в клуб коли в невимушеній атмосфері розмова проходить навколо машин про машини, а не за столом між людьми, які добре один одного знають і говорять на побутові теми за келихом пива чи навіть соку (а так буде).
    Я в барі можу кожного дня посидіти і поговорити. Одним словом наявність бару аж ніяк не аргумент для перенесення з"їздів. І я не проти перенесення, якщо дійсно знайдеться місце варте уваги, парк поки що таким не є.
    А хорошою рекламою клубу - є наклейки на задніх вікнах наших автомобілів, кого це дійсно цікавить - знайде, зайде і зареєструється.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    взагалі-то не те вона й корада, шоб біля неї зупинялися і розпитували :) Особисто я через день на парковках, заправках і навіть в пробках відповідаю на питання абсолютно незнайомих мені людей "який мотор?", "шо за машина?", "то нова?", "не продаєш?" і тд. Взагалі, цікава машина з наклейкою - то найліпший піар для клубу :) До речі, на гольф Бормана тоже обовязково треба наклейку
     
  9. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    я незнаю чого ти мене небачив, можливо постав це питання собі.. я знаю чого я небачив тебе! бо нехтів :) а на зїзди не приїжав бо небачив сенсу на них приїжати! перший раз приїхав поговорити з Борманом про альтернативну підсвідку номера а далі приїжаю якщо хочу подивитись щось на чиїсь машині або хтось щось на моїй або розказати відповідно..
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    рахую шо таке питання немає вирішувати весь форум. То мають вирішувати (в нашому випадку) засновники клубу, і як шо їм треба буде чиясь думка тоді і вивішають опитування.

    П.С. Давно казав шо демократія на нашому форумі ні дочого не доведе.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    сорі за офф

    та наклейки вже давно в мене є, а для мене то питання естетичного вигляду і тому маю тільки маленькі :mocking:
     
  12. Dino_grey

    Dino_grey Місцевий

    Авто:
    VW Scirocco GTX 1.8 1987;TOYOTA Land Cruiser 2006,2,7 TDI БЫЛ; AUDI A6 AVANT 1996 2,0 16V БЫЛ...
    Клубна карта:
    000411
    Просто по твоей машине никто не сможет ничего узнать!Так как маленькая наклейка нисет в сибе скрытый смысел,и этот смысел знаем и понимаем только мы!!! :yahoo:
     
  13. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Моя думка:
    1. На трасі можна розмістити будь-яку кількість машин і ніхто нікому не заважає, як правильно підмітили можна відкрити капот, погазувати, шось настроїти-продіагностувати-перевірити, проїхатись і отримати відповідь стосовно якоїсь проблеми по ходовій від більш досвідчених одноклубників. Як на мене, це немаловажно, скільки пам*ятаю з*їзди, завжди виникали якісь технічні питання.
    2. З т.з. піару клубу теж непогане місце, туди майже завжди приїжджають представники тюнінг-клубу, інших автоклубів і просто автолюбителі. І не один раз на от таких непланових зустрічах наш клуб себе достойно представляв на дружньому драгу, після чого народ взнавав про клуб і починав ним цікавитись.
    До речі, хтось там писав про "якісь васа перегони на жигуликах" - я взагалі не зрозумів, шо афтар мав на увазі і до чого це.
    3. Можна збиратись великою бандою, смажити шашлик і слухати голосно музику, нікому не заважаючи і не порушуючи громадський порядок, не викликаючи інтересу в правоохоронців. Крім того, траса - все таки місце призначене для автомобілів і для зборів автоклубу підходить якнайкраще. Сам антураж настроює на автомобільну тематику. Якби ми були клубом архітекторів - тоді нема базару, треба в центрі збиратись.
    4. Особисто мені не взападло їхати на північну, хоча живу майже в центрі. Навіть приємно проїхатись машиною до місця з*їзду, я б і за місто їхав. Збори клубу - маленька подія, доїзд до місця зборів - частина ритуалу. Ми всі на машинах, збиратись клубом без машин не бачу змісту (крім якихось святкових зустрічей - п*янок), хіба проблема проїхати пару км? Тим більше, в тій частині міста де північна по п*ятничних вечорах не буває корків, чого не скажеш про центр. А хто хоче пити пиво - хай п*є пиво і не плаче шо нема чим добратись і де посидіти, треба розуміти що ми в першу чергу автоклуб, а не клуб любителів пива.
    5. Про місце зборів на північній знає купа людей і так було завжди. В тому числі я знаю багато людей без можливості доступу в нет, і навіть таких, що зараз за кордоном, і знаю шо при можливості вони під*їдуть на трасу на збори клубу, і будуть здивовані не знайшовши там нікого в звичний час на звичному місці. Треба думати не тільки про нових членів, але і про існуючих.
    ________ ____________ __________
    Так що я особисто проти зміни місця, і чесно кажучи не бачу об*єктивних підстав для підняття цього питання. Якщо декілька людей просто собі так захотіли, і намагаються заручитись підтримкою новачків - то це дійсно нагадує сепаратистські спроби.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Нє, брате, клуб не для адмінів, а для нас всіх. Тільки рішення треба приймати продумано і узгоджено. Змінити місце то не є так важко. Тільки потім буде тупо, якшо народ почне казати "а давайте на сьогодні трасі здибимось", або якшо після зустрічі в парку ми колоною будем валити на трасу :)
     
  15. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    якщо буде бажання то можна влаштовувати трек дей в суботу вдень скажімо..
    просто колись реально ганяли на зїздах а зараз 1-2 заїзди.. а так є бажання зібрались в суботу поїхали на трасу чи в черляни і катаємось цілий день.. тай в тому щоб переїхати колоною небачу проблеми з траси в макдональтс переїжали нормально..
     
  16. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Вискажу і я свою думку на рахунок цего всего. Чесно кажучи не приємна дискусія навіть для мене, відносно нового члена клубу. . . Я вважаю, що траса для з'їздів місце підходяще! Не важко проїхатись туди вечірним Львовом під хорошу музику. Кому в лом спалити 1-2л. і потратити 15хв. спокійної їзди, то просто ппц!!! Мені подобається траса своєю невимушеністю і, як вже писали, атмосфера там автомобільна. Треба пива? Подорозі в магазин заскочте! Хочеться шашлика? Розклали мангал і вуаля! В крайньому випадку МЕТРО не так вже й далеко! А пішоходів завжди раді одноклубники забрати!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Я би взагалі зустрічався на канарах. Ну принаймні в Карпатах. Але маємо, що маємо. Тому натиснув "утримуюся". А взаглі мені приємно буде бачити всіх будь-де.

    Ага і ще, в мене здається що заміські зустрічі, особливо влітку мають якусь неписану традицію відпочинковості - коли в першу годину після робочого тижня потрапляєш за місто, дихаєш свіжим повітрям, чуєш запах а інколи і смак шашлика - є в тому якийсь шарм, що не кажіть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    згідний з Орестом тому пропоную робити зїзди на природі.. я навіть колись був на такому одному зїзді на якійсь базі.. але наскільки я знаю такого більше не повторилось..
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    нам пропонують новий ритуал - пробки в центрі Львова в час пік :)
     
  20. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Ага, колись робили таке. Зробимо ще?
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)