Зміна місця клубних з'їздів !!!

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Borman, 19 кві 2009.

?

Чи хотіли б ви перенести з'їзди ближче до центру?

  1. ТАК

    49,2%
  2. НІ

    44,4%
  3. Утримуюсь

    6,3%
Статус теми:
Закрита.
  1. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    дивись назву голосування! :cool:
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Це я вкурсі, але парк наразі був єдиним запропонованим місцем. Шукайте далі, але старайтеся перед тим, як запропонувати якусь точку, оцінити її придатність і при тому обов"язково порівняти із трасою :)
     
  3. Solaris

    Solaris Аксакал

    Авто:
    VW Golf Mk2 RF->9A H&R -40-100
    то просто шоб ти незабував :mocking:
     
  4. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Я не забуваю, просто мені якось і в голову не прийшло, що ви обрали місце абсолютно не придатне для з"їздів. І якщо не буде куди переїжджати, то і клубні традиції міняти не будемо.

    А якщо ти вирішив мене на слові ловити, то ми можемо спеціально для тебе перенести з"їзди на 5 метрів ближче до центру :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    Та хватить сваритися. Сваркою точно не домовимося. Імхо вартує зробити декілька позапланових зїздів десь в парку (я про ідею Бормана і Соляріса) і подивитися шо з того вийде, і вже після того обговорити
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    peGas підтримую твою пропозицію,
    дуже гарна пропозиція за те щоб попробувати зустрітись в Парку і тільки після цього обговорювати зле чи добре!
    (тільки от самби я незміг бути бо маю весілля в колеги.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    це просто перша пропозиція! а місце якраз дуже придатне для з"їздів. Дивись скільки місця! На фото приблизно 17 машин (в один ряд, і кілька місць після від"їхавших) і це навіть не половина всієї площі.

    [​IMG]


    І ще нарахунок придатності. Якщо воно було б непридатним, то там не збирались би Фордклуб і БМВклуб. А місця цілком достатньо і для дріфту (БМВ довели, на фотці сліди по центру). І, доречі, спілкування з іншими клубами було б дуже корисним для нашого (але в міру).
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Vexler

    Vexler Аксакал

    Авто:
    Smart ForTwo, VW Golf2 1.8RP `91 white був
    Значить читав я думки всіх і додам ще своїх 5 копійок :)

    Траса то добре, не спорю, але для різноманіття парк не помішав би то точно. І більш, ніж впевнений, що тільки добавив би цікавості і урізноманітнив обстановку.
    Щоб не було суперечок зробити в такі-то пятниці на трасі, в інші - парк, то саме оптимально. ІМХО
    На рахунок кому ближче, кому нє- то по великому рахунку глупо казати, бо якщо людина не хоче, то їй і 1 км буде причиною.
    Одним словом, я за зміни! Сам не люблю зациклюватись на чомусь одному і всім раджу! Парк додасть нових одноклубників, нові машини і т.д. і т.п. А на трасі вже на наст. зїзд з новачками погасати можна. Тому всім релакс і немає чого тут сваритись!!!

    Таня - не ображайся! Просто не всі можливо правильно висловили свої думки. Я особисто ставлюсь однаково і до того, хто тільки вчора нічкою зареєструвався, чи 5 років тому. І хто нічого не зробив, а хтось багато. Просто в кожного різні можливості, своє життя, проблеми і не завжди виходить так, як собі думаєш. Всіх обєднює значок на машині! І в тому є суть клубу!

    Я за розвиток клубу!!!

    P.S. Пиво - момент, але не такий важливий. То більше другорядне. Але не помішає то точно :)
     
    Останнє редагування: 26 кві 2009
    • Подобається Подобається x 4
  9. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Пару днів не заходив, настрочили аж 17 сторінок, читаю вже весь вечір.
    Роблю висновки- голоси розділилися порівну, для одної половини клубні зїзди то гонки і любов до техніки для іншої бажання на інших подивитися і себе показати.
    Найбільше сподобалась фраза- добирання до місця зустрічі то " магічний ритуал", то влучно і гарно сказано.Може і збори треба робити якось "ритуально". Читаючи дописи бачу багато розчарувань , ну був на пару зїздах, скучно, є "своя кучка" людей, а нові постояли ззаду подивились, що вони тут лишні і поїхали.
    Згадайте як довго уламували Мартіні, щоб зробити Бормана модером, вот вам і розвиток, а цитатні висміювання Пола з посиланням до каналу Діскавері , не то написали, то виправ, тиж модератор, був про тебе кращої думки, чому не чути Антохи, його Джету знало точно пів Львова.
    Думаю бажання про перенесення зборів то бажання новачків бути почутими, інакше для чого висить запрошення на Головній сторінці?
    Моя пропозиція одна пятниця на трасі, друга "на людях". + А чому не зробити клубні виїзди приміром по замках чи присвячені якійсь події , приміром Скірокко у Львові, давно хочу познайомитись, обо щось подібне.
    Моє ІМХО- і траса потрібна для покатушок і збори в центрі , щоб можна було прийти з сімєю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. petro_fm

    petro_fm Active Member

    Авто:
    Audi B4 2.0 ABT mono +Газ
    Так усі ж на колесах - яка проблема в тому щоб зїзди влаштовувати кожен раз в іншому місці ????
    Кілька літрів бензину шкода ????
     
  11. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    ті хто не приїзжають ті і неприїдуть навіть якщо зїзд буде в них на вулиці. а писати відмазки будуть завжди. а ті кому цікаво ті приїдуть навіть в черляни.
    ті хто не їздять на зїзди тим хватає просто пописать в форумі і навіть часто просто ради кількості дописів, а ті хто їздять ті знаходять і трасу і можливість приїхати, зато нема в нас на зїзді випадкових малолеток які не устроюють свої малолетні разборки (бо хтось комусь на ногу наступив) хто памятає про шо я пишу?
     
  12. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Ану нагадайте, як довго? :) наскільки пригадую, я проти нічого не мав, оскільки знав Бормана як адекватну особу
    таким в парку буде так само скучно. То вже залежить від цікавості і комунікабельності самої людини, а також від її бажання влитися в компанію.
    А ти сам не помічаєш, які "блондинисті" питання іноді ставлять? А особливо коли тема обговорюється третій рік, а воно зареєструвалося і одразу створює власну тему аналогічну. Нормальна реакція поржати або оштрафувати. І автори блондинистих запитань діляться на дві категорії - одні сприймають гумор як належне і стають одними із нас, стараються щось дізнатися, а інші більше не заходять. І це добре.

    :crazy:

    До речі, Антоха, ти куда пропав?
     
  13. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    2 Мартіні- дискусія на 18 сторінок не в проблемі про парк, і тема названа "Зміна місця клубних з'їздів !!! " (де тут парк і тільки парк?), а в тому , що половина клубу хоче якось себе паказати і підняти рейтинг популярності ВВ клуба оскільки "старички" не проявляють ніякої активності.Давай попробуємо на літній період або раз в місяць зробити збори в околицях центра, не сподобається, проблема сама собою вирішиться, але і на трасі збори треба залишити як традицію і з поваги до "старичків".
    -Про "блондинисті питання"- я вже піднімав тему, при реестрації нового учасника можна відсилати йому привітальний мейл з короткою інфо про клуб, картою зборів і як користуватися форумом.Так приміром є на багатьох сайтах. Не всі працюють програмістами а на форумі рееструються бо мають якусь проблему з авто, от і одразу питають. Якщо вже подібна тема є то ввічливо дати людині на неї посилання а не привселюдно висміювати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я 1й раз приїхав, мені було абсолютно не скучно, і спокійно влився в компанію. БО я їхав на з"їзд не просто потусуватися, а в мене були конкретні питання які я хотів вияснити!

    А можливо і зовсім навпаки... Більшість новачків, або тих хто не був на з"їздах проголосували "так"...
     
  15. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    все таки я думаю справа не в тому хто хоче чи нехоче, справа у тому що людям нецікаво стає коли вони приїзджають і круглий рік одне і те саме, поговорили і розїхались. тому і неприїзджають.

    моя така думка.
     
    Останнє редагування: 26 кві 2009
    • Подобається Подобається x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    можливо й так, от тільки це значить, що в парку ще скучніше буде
     
  17. Miha

    Miha Місцевий

    Авто:
    Renault Kangoo 1.5 dci 2005
    Клубна карта:
    000408
    я незаперечую, можливо й так, але так це чи ні можна сказати тільки після зустрічі.
    уявляю яка вона буде.. знову буде весело напевне, будуть доказувати що траса хороша і парк хороший,

    класно б було поєднати раз траса, другий раз парк ітд.
    а там би вже картинка появилась що хороше а що недуже хороше.
     
    Останнє редагування: 26 кві 2009
    • Подобається Подобається x 2
  18. Borman

    Borman Місцевий

    Авто:
    VDub Golf Mk3 AirRide
    Клубна карта:
    000100
    ...це значить, що адмінгрупі терміново треба задуматись про якусь клубну активність!
     
  19. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Можна погодитися. От тільки що має клубна активність до місця з"їздів?..
     
  20. tanja

    tanja Active Member

    Авто:
    WV GOLF II 1,6Д
    А БМВ клуб проводить з їзди у парку ??? :shok:
    На певне там багато машин приїжджає...
     
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)