Зроби страховку - купи бампер...

Тема у розділі 'Страхування', створена користувачем Shaggy, 25 лис 2008.

  1. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Отак... кріплення відломане, і отам кусок по середині весь вибийтий.. нема його... І далі все в тріщинах... Всередині ребро жорсткості вигнуте і фарба кришки подерта, нажаль на телефон фоткав і не видно...
     
  2. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Зроби дві речі - пошукай Туарегів по району, це вже не такий розповсюджений звір, а дріфт малолєтки організовують тільки в своїх районах. А по-друге, Туареги переважно їздять нові. Нові переважно їздять на гарантії. На нарантії переважно їздять ремонтуватися на Алекс. Тому заїдь на Алекс і пройдися по кузовній майстерні - 4 дні якраз добрий термін для шансу застати його там. Навіть якщо невдало - попитайся в майстрів, лиши телефончик..
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    scirocco, Так... дійсно "Алекс"... 100%... дякую!!! А вони дозволять переглянути хто і шо в них ремонтував по кузову??
     
  4. Markell

    Markell Super Moderator

    Авто:
    Mk2 KR
    Бабло перемагає зло. Якшо не поможуть в столі замовлень - говори з менеджером кузовної дільниці або з майстрами.
     
  5. Lesuk

    Lesuk Active Member

    Авто:
    VW Golf II 1.6 1989
    доречі КАСКО срахують машини до 10 років
     
  6. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Нормальні кантори страхують всьо)))
     
  7. McAr

    McAr Місцевий

    Авто:
    Audi B4 2.6 Quattro
    Клубна карта:
    000406
    Страхують то все але рахують 10% зносу в рік, тому авто старше 10 років коштує 0% від початкової вартості. Вибирати страхову треба по виплатах і бажано своєчасних а не за тим ,що дешево і беруть всіх.
    Бачив один сірий Таурег на стоянці за заправкою Укрнафти між двома Шуварами, правда на польських номерах і без явних пошкоджень. Дійсно Туарег то виявляється рідкісне авто у Львові, за тиждень ще побачив тільки одного і то чорний.
     
  8. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Я не думаю шо це поляци... Вони хороші і відповідальні люди. То наші гопачелли-кепачнікі 100% які приїхали перед кобітами повирісовуватися)))
    Доречі, батько їздив сьогодні на Алекс, питався... з часу аварії до сьогодні сірих таурегів там не було... нажаль, а може і на щастя, якшо він ше досі битий ганяє)
     
  9. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Можливо... просто не думаю що в плані поїхати попонтуватися перед арсеном то були б поляки)) гг
     
  10. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    де такі ліцензії продають :haha:
     
  11. JimmyMS

    JimmyMS Active Member

    Авто:
    VW Golf 2 1.3 NZ 1991
    Відстрілювати "бикоту" можна і без ліцензії, але за певними розцінками....
    Кого зацікавило може ознайомитись з прейскурантом в "Кримінальному кодексі України"
     
  12. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Кароч з тим питанням нічого не вирішиться вже...
    Так шо є прохання до одноклубників!
    Якшо хтось буде десь на шротах, попитайтеся скільки там мені задній бампер коштуватиме, ок?? Бо спеціально сам не хочу їхати... Буду вдячний!
     
  13. Foma

    Foma Active Member

    Авто:
    Passat B5.5 1.8T 2002 AWT (АКПП)FEV
    Якщо номер ще актуальний, то я напевно можу тобі допомогти знайти по номеру адресок на каго зареєстрований. треба пиши в приват або на аську
     
  14. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Foma, прочитай троха уважніше)) Це не та машина, як вияснилося згодом... Тема з цим вже закрита... Повернуся до того шоб хось якшо буде десь на шроті запитали мені про бампер)
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)