рости широким пора би шось написати про МЕТРО або АШАН, бо потруть наші дописи к єбє..м во! почнемо з малого: в п'ятниці робимо "всельвівськийзльотбрабусів-дирчиків-роверків" під МЕТРО і дивимось як то в нас получається збиратись всім разом.