ПРАВИЛА РОЗДІЛУ

Тема у розділі 'Юридичні питання', створена користувачем Markell, 8 гру 2008.

Статус теми:
Закрита.
 1. Markell

  Markell Super Moderator

  Авто:
  Mk2 KR
  Даний розділ присвячений юридичним питанням, тобто юридичній стороні експлуатації наших авто, а також іншим ситуаціям, що мають місце в нашому житті і тісно пов*язані з правом. Розділ покликаний допомогти нам вирішити те чи інше питання або знати, як правильно поступити в конкретній ситуації.

  Тому давайте поважати один одного, і економити наш з Вами час.
  Для цього:

  -користуємось пошуком перед створенням нової теми чи питання у вже існуючій;
  - створюючи тему, в заголовку пишемо її суть, а в пості зміст питання. Теми типу "Допоможіть", "Підкажіть", "Як бути?" і т.д. критично знижують шанси на отримання толкових відповідей і в подальшому можуть бути викинуті в колектор;
  - пишемо чітко по темі;
  - пишемо грамотно (ніхто не вимагає чистої літературної мови, але відверта безграмотність розцінюватиметься як неповага до інших учасників) і кирилицею;
  - уникаємо особистої переписки з іншими учасниками (розцінюється як офтопік) - для цього є ПП і Е-mail;
  - якщо ми НЕ знаємо відповіді на чиєсь питання - просто читаємо, а не пишемо плітки, слухи і свої здогадки. Це все ж юридичний розділ.


  Пости і теми, які не відповідають наведеним вимогам, будуть зноситись і викидатись в колектор, і їх кількість не додаватиметься до загальної кількості дописів учасника. А до особливо наполегливих порушників будуть застосовані попередження чи інші санкції від адміністрації.
   
  Останнє редагування: 8 гру 2008
  • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)