Срач мова vs язик :)

Discussion in 'Колектор' started by Юра_vw, Jul 19, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Переніс срач в колектор, тут йому саме місце :)

    А взагалі, любі друзі, біда не тільки в клятих москалях, але й в наших галичанах, які ніби то всі такі поцреоти, а на практиці їм на свою мову глибоко начхати. Ні українська, ні російська, а потворний якийсь суржик. Ви погляньте тільки в тему "Велікій могучій". Почнімо із себе.

    Тема закрита
     
    • Подобається Подобається x 1
Thread Status:
Not open for further replies.

Share This Page

а де твій аватар? :)