Допоможемо діткам?

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Ksi, 9 лис 2007.

  1. Yur

    Yur Місцевий

    Авто:
    MAN F2000 19.403 Commander
    Нажаль в мене не буде такої можливості взавтра. Хіба колись Полом передам він часом проїзджає мимо нашого міста.
     
  2. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    То скiльки не хватае 500-100(Тревела) i мiнус решта я докину. Вiддам на Рiздво в будь-якiй валютi для компенсацii девальвацii гривнi.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    У цій гілці http://volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?p=42151#post42151 вказано номер рахунку і детально описано як на нього покласти гроші з допомогою автомата ibox.

    У місті Броди автомат ibox є на заправці на вул Березовій, АЗС №49

    Через той автомат можна покласти гроші на WebMoney рахунок номер 265039224136

    Перевірено, гроші доходять протягом 1-24 годин.

    У місті Жовква автоматів ibox, схоже, нема, проте, там цілком можуть бути автомати інших операторів. Якщо ви бачили десь автомат для поповнення мобільного рахунку, то сокріш за все він підтримує і поповнення WebMoney .
     
  4. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Звіт коли буде?
     
  5. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Якщо тебе цікавить фото звіт, то думаю ми його зробим після того як побуваєм у будинку.
     
  6. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Так вчора ж о 15:00 мали їхати?
     
  7. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Уважно читайдописи, О 17,00 Орест написав що ми його тільки купили,яким чином о 15,00 ми мали виїжджати? Виїзд сьогодні о 15,00.
     
  8. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    + 100 грн. Петро (Бйліс) сьогодні за нього закину.
     
  9. peGas

    peGas Аксакал

    Авто:
    Peugeot 307 2.0 XS '05
    Клубна карта:
    000008
    +100 но сьогодні не зможу закинути
    Орест ти часом сьогодні біля універсальної не будеш?
     
  10. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Народ , фото звіт буде у середу, так якфото у Scirocco, а в нього проблеми з нетом.
     
  11. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Друзі!

    Від імені адміністрації клубу хочу подякувати всім, хто долучився до акції! Тепер як мінімум семеро дітей матимуть всі можливості для навчання на сучасному комп'ютері і головне не псуватимуть при цьому зір та не опромінюватимуться! Поїздка була чудовою! Персонально хочу подякувати svistun, Travel, Олег М., Mexxanik, Slavik та всім-всім, хто долучився!

    А тепер фотки. Коменти придумуємо самі )

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 21 гру 2008
  12. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
  13. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    І ще:
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 21 гру 2008
  14. svistun

    svistun Active Member

    Авто:
    VW Passat B3 1.8 1989 Fiat Doblo 1.3 multijet 2007
    Приємно робити добрі речі:girl_angel:.
     
  15. Pol

    Pol Super Moderator

    Авто:
    VW POLO ClassiC 1.6 98 (1F)
    молодці. так держати.
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    слава нам!
     
  17. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    В догонку отримав смс зі щирими подяками від малих - настоятельниця казала, що діти тепер не відходять від компа :)
     
  18. Drapula

    Drapula Місцевий

    Авто:
    VW Cross Polo 1.4 2008
    Треа на наступний раз привезти... ну хоча б мячі,щоб не забували рухатися
     
  19. jaszczur

    jaszczur Active Member

    Авто:
    mk3 tdi 1z DIESEL POWER ;)
    свого часу подібну вечірку я зробив для дитячого будинку

    Не тільки форум і автомобілі



    Безперервно ще існують серед нас ангели.
    Не мають щоправда жодних крил, але їх серце є
    безпечним портом для всіх, які є в нужді.
    Витягають руки і пропонують свою дружбу.
    Тим про то чудесним акцентом, написаному через вихованців дитячому Будинку
    в Туравіє під Ополе, я хотів би в декількох реченнях описати ці
    Кілька радісних хвилин,йакіє ми могли їм дати ми, тобто наша формувальна
    Громадськість.
    Якогось дня на споті Групи Ополе народилася ідея, щоб допомогти потребуючим найбардзієй, по консультаціях вибір упав на дитячий Будинок в Туравіє,термін зустрічі з дитинчатами з директором представництва я встановив на 25.10.08,czyli лишилося нам менше 3 тиг., на придумування чогось, чим можна б було їх зацікавити(одну з розваги яка удалося мені улагодити то екскурсія до моєї фірмиелектровніа Ополе) найважнієйсзе,ораз, грошева збірка на пачки.
    У нашій групі ми зібрали 865 злотих яке ми планували призначити на пачки а також футболки на нагороди яке удалося улагодити з Царсхопу (магазин тунінгови з Ополе) .ктурегос дня ИГД поінформував мене, що лишився надлишок з грошей які були збирані на міграцію нашого сервера, стане передана на цю вершинну мету(мало то бути відповідно до його вступних оцінок, пару стувек) я думав собі хороше та і то, призначиться на нагороди, а тут увечері одержує інформацію, з то буде 1750 злотих попросту я впав із стільця.В даному випадку по консультаці директором і вихователями представництва, ми встановили на що лишиться прзкезана ця сума.
    І так закупленим стало
    - камера з твердим диском йvц(передана директорові), щоб могли собі хоч би укріплювати таке як ця хвилина
    -плеєр дvд Філіпса(передане директорові)
    10 плеєрів мп 3 1 гіговицх(2 передане директорові для дітей, що відзначаються, решта на нагороди)
    -35 пачок з солодкістю
    В цьому місці я хотів би згадати що коли б не наша громадськість форумова,нієстети на таку покупку бисми собі не дозволили.
    На день перед тй.24 у принципі ми завершили всі організаційні на прозивних булавках, оскільки то перша така ініціатива.
    І наприкінці наступив цей день, на початок 7 авто з нашої групи і місцевий транспортер забрало вихованців на екскурсію до електростанції, решта повинна була доїхати під електростанцію.Після вдалої екскурсії чимала колона авто вирушила у бік Турави,на головну вечірку, якої розвагою були конкурси веселощів і інтеграція дітей з нами, тут я наведу конкурси які відбулис
    -конкуренція 1- конкурс знання, що моторизує. Два загони ( добровольці), 3 особові. Ці два загони будуть брац участь у всій конкуренції. Решта дітей, є уболівальником.
    Кожен загін, вибирає капітана, то він вибиратиме запитання, відповідав на
    нього при допомозі інших учасників групи.
    У комісії є гості, то вони оцінюють відповіді ( від 1 до 5 пунктів) .комісйа читає витягнуті долю запитання, капітан загону консультується із загоном і відповідає, час до відповіді, пів хвилини. Загін яка здобуде більше пунктів добуває один великий пункт за конкуренції 1
    - конкурецйа 2, на початку зустрічі, в конкурентній частині, серед охочих розданими стануть крейда і картки блоку. Обнародуваним стане художній конкурс, малювальний. „Намалюй vв, який найбардзієй тобі подобався”, той конкурс триватиме протягом всього часу тривання зустрічі і стане розв'язаний на завершення.
    - конкуренція 3 „ мій vв з нічого”, серед 2 загонів розданими стануть картони, малі коробки, стрічка клейаца, газети, Паперова ст.. На знак загін впродовж 5 хвилин має збудовац з цих речей автомобіль мрій. Найпіекнієйсзи згідно з комісією, стане нагороджений пунктами для загону - конкуренція 4, шлях перешкод з паном самоцходзікієм. Кожен загін вибирає 3 підручні з прибулих гостей, то їх ми перевіримо якими є водіями. На холу розміщеним буде шлях перешкод 4 перешкоди. Кожна дитина стартує в цій конкуренції з особою доросла, якій ми зав'язуємо очі. Пара до розпорядження має самоцходзік вручну керований. Дитина навела голосом, старшого де має йецхац, той з очима, що зав'язають, мусить поконац, шлях. Маx ілосц пункту то 4, кожна скинута перешкода, ми віднімаємо 1 пункт. Сума пунктів здобутих в цій конкуренції долічувана є до заліку даної групи.
    - комісія збирає малюнки, оцінює, оголошує переможця. лічені є пункти загонів, виникла переможна друзина. Вона стає нагороджена, а також дитина яке перемогло в художньому конкурсі.
    Було насправді файніє і купу веселощів(фото нижче)
    По конкурсах дитинчата запросили нас до місць де проживають тобто своїх покоі,по спільному проведенні часу кожне з 35 дітей на завершення отримало
    пачки з солодкістю і формувальними гаджетами.Настільки скільки ми могли так ті зораганізовлісми пару радісних для них і для нас хвилин, я завершу то цим акцентоm
    Сердечні вдячності для Групи Ополе Vв,за присвячений час, величні веселощі, дарунки, безліч розваги і посмішку..

    Складають вихованці дитячого Будинку
    В Туравіє

    повна повага для вас в організації таких речей для потребуючих, так
    тримати!!
     
    Останнє редагування: 23 гру 2008
  20. jaszczur

    jaszczur Active Member

    Авто:
    mk3 tdi 1z DIESEL POWER ;)
    URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/698b9c35aa69610f.html][​IMG][/URL] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)