Історії: Хто і як попав в клуб.....

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем Олег М., 13 січ 2010.

  1. Travel

    Travel Moderator

    Авто:
    РЕНО МЕГАН
    а мене Мартіні завербував. Зареєструвався я одним з перших паходу.
     
  2. Golf 2

    Golf 2 Місцевий

    Авто:
    Audi a6 2.5 tdi
    Мені про сайт розказав G60 - в нього був г-2 з мотором G-60 і після продажі ще залишилось багато запчастин... Зарегався він на сайті шоб ті запчасті продати а от в мене на той час вже був власний г-2...
    Думаю багато хто зможе пригадати історію з мінусами... (ше раз ссорі)
    Тоді і був мій дебют на сайті))))))))))
     
  3. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Я також гуглив,шукав ручки на відтяжку до Джетти і випадково зайшов на сайт,приблизно два місяці спостерігав за всім, сподобалось і вот я тута.Ручки купив у Крилова за це велике дякую,тепер немаю гіморою з відкриванням дверей.Ще через клуб провів нет додому,до того заходив тільки на роботі коли був час.АдміністраціЇ респект і уважуха що у нас є такий КЛУБ VW.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    написав історію і я )))). копіюю її сюда (написана вона для блогу мого Сірка http://volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?p=91546#post91546 шось лінк не ставиться)


    Маю знайомого, Тараса Вовка, чий магазинчик з лижами, роверами і всім всім для екстрім відпочинку був на сусідній вулиці… На той час я знав тільки про існування Корадо. От про нього і мріяв ))) Сірокко направду вірвався в моє життя злим і сильним вітром. Думати про іншу машину мені було тяжко. Усвідомлення ексклюзивності авто не давало спати. На другий день Тарасу було запропоновано – «Продай!», на що отримав категоричну відповідь. Зійшлись на тому, що я перший кандидат на купівлю, якщо буде продаватись. Можете уявити мою злість і подив, коли через рік я натикаюсь на того Сірка на авто-ріа!?!? Моментально набравши Тараса домовились про зустріч. Криза проїхалась по мені немилосердно і я почав позичати гроші звідусіль.

    6 вересня в мене була вся сума і я став щасливим власником SCOROCCO! ТАК!!! )))

    7 вересня. Обід. Витягнути мене з-за керма нереально. Катаюсь. Звикаю… Дзвінок на мобільний… -- «Мене звати Орест, вітаю з неординарною покупкою. ВЕЛКАМ ТУ ЗЕ КЛАБ ))))), заходь на форум, реєструйся… Приїжджай на з'їзд…» Словом тепло так запросив! По братськи! І сааме це мене «зачепило» і заставило приїхати на з'їзд )))

    Приїхав на з'їзд… і панєслась ))))))) Клуб стає другою сім'єю. Навіть не уявляю. Що б без вас всіх робив!!! Всім дуже дякую, за те, що я з вами…
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Шульц

    Шульц Active Member

    Авто:
    VW Golf IV 2.0 (був), Skoda SuperB 1.8Т
    Ну в мене не настільки цікава історія...
    Я просто побачив наклейку на авто, приїхав на роботу і відразу зареєструвався, правда ще не був на зустрічач жодного разу((
    на наступний раз прикладу усіх зусиль щоб до Вас приєнатися)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    чекаємо (можна не приЇхати коли у тьощі Д.Н.):D
     
  7. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    Приїджай 19-го під МЕТРО, заодно продуктів до хати накупиш :)
     
  8. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Цікавить чому не універсал? :)
     
  9. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    ну бо буда замість багажника погіршує шумоізоляцію та гремить в салоні більше.
    Та і хотів спробувати як то їздити на седані :))
    Зараз маю седан мої очікування по шумності справдились, але я не очікував шо мені буде важко відчувати задні габарити машини.
     
  10. Sasa

    Sasa Аксакал

    Авто:
    Country Power
    Клубна карта:
    000481
    Ха... рівняєш старенького Б3 з майже новою машиною. Канєчно кіа виграє по шумці.
     
  11. DEMO

    DEMO Місцевий

    Авто:
    Kia Cerato 2.0 EX АКПП
    Клубна карта:
    000045
    Ну так ти правий, але все ж таки в універсалах шумніше якось - може ехо :)
    ну, але хтів седан певно більше тому, шо хтів попробувати як то з багажником їздити.

    + естетично більш подобається седан (хоча і пасат в універсалі мені подобався дуже. Більше ніж седан)
    + Місця не бракує бо нічого габаритного не вожу, а в салоні затишніше якось.
    + Полка ззаду не гримить (на пасаті ззаду пластмаса гриміла)
    - Задні габарити машини став відчувати гірше
    - Немає щітки заднього скла
     
  12. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Дякую за думки. Щодо мене, я багато чув про універсали, і все більше мінусів на кшалт ну його возити зайве повітря у машині. Але не раз і не два виручав цей простір. І ніякі седани не спасли би з їх 500-літровими багажниками :) До речі, кому треба, плазма 42" в заводській упаковці влазить лежачи для перевезення як лікар прописав :) А було навіть і за спальню слугував на природі - краса неописуєма, коли навколо тебе вікна, і ноги не в багажнику :) Полка задня в мене не гримить. А от декоративні пласмасові накладки по боках заднього скла хтось до мене виривав і поламав деякі кріпленя, то тепер деколи саме їх чути і то тільки на дуже вже агресивній бруківці. Але вони не гримлять, а поскрипують неприємно.
     
  13. Shaggy

    Shaggy Super Moderator

    Авто:
    Audi Allroad 2.5 AKE 01"; Audi A6 C5 Avant Quattro 2.5 AKE 02";
    Нє, ну народ)) Тема про то хто як в клуб попав, а не в кого полка гримить.
    Універсал рышає! І срати шо гримить) Зато з 2м ростом спати в повний ріст ні в яку машину не влізеш)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Олег М.

    Олег М. Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco 16V GTX 1991, VW Scirocco mk1 1979 16V, VW Colf-1 Cabrio 1989, VW Golf Country 16V, VW Scirocco GTE mk1
    Клубна карта:
    000001
    З 1,8 влізаю спокійно спати в багажнику Scirocco mk2
    и мк1 ще не пробував :)
     
  15. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    В багажник? А дихати чим? Взагалі я описував ситуацію без розкладання передніх сидінь :) А коли їх розкласти, це взагалі...

    Щодо хто як в клуб попав. Пам'ятаймо, що ми завдяки саме цим машинах і об'єднуємось :)
     
  16. KIT

    KIT Аксакал

    Авто:
    ВАЗ 21013
    Клубна карта:
    0011
    хех, а я гуглив мобільник новий від SE, натрапив на зафлуджену тему Тополя і Травела. Почитав, поржав і залишився =)

    Реєстрація
    05.04.2007
     
  17. AndrewBest

    AndrewBest Active Member

    Авто:
    WV Passat B3i GT,88р, Digifant PF
    Привіт! Також придбання нещодавно В3го GT спонукали полазити по інету в пошуках цікавих і толкових порад, знайшов цей форум. Форум толковий, звичайно є ще й інші класні форуми, але цей найближчий, так як я з Луцька :) Іногородніх в клуб приймаєте?:)
     
  18. Kam@toZ

    Kam@toZ Місцевий

    Авто:
    VW Jetta 2 1.8 RF 2e2
    KHS DH 50 Fetish
    Клубна карта:
    000088
    Привіт,з Луцька вже є пацани.Обживайся.
     
  19. AndrewBest

    AndrewBest Active Member

    Авто:
    WV Passat B3i GT,88р, Digifant PF
    Так, я вже помітив, дякую )
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)