Пропозиції розвитку клубу

Тема у розділі 'Клубне життя', створена користувачем scirocco, 26 вер 2011.

  1. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Відкриваю цю тему спеціально для того, щоби кожен клубчанин зміг висловити конструктивні пропозиції щодо розширення, покращення діяльності, активності та інших речей, пов'язаних з розвитком одного з найбільших в країні - Львівського (а де-факто всеукраїнського) Фолькс-клубу.

    Хочу наперед сказати, що ця тема є дуже важлива для адміністрації як і для клубу загалом, тому тут не припускається флуд, спам, пусте голослів'я.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
  3. CheFISH

    CheFISH Місцевий

    Авто:
    Scirocco GT II
    Клубна карта:
    000042
    ок.
    Проста річ в реалізації. На мою думку (професійну в т.ч.) важлива.

    Не так для розвитку, як для впізнаваності і закріплення візуального сприйняття "бренду". Стандартизація...

    Стандартизація клубних наліпок на авто
    (описую своє бачення)

    1) одна модель для всіх і на всі авто.
    2) колір — білий (виключно)
    3) локація — шиби (передня, задня) передня - лівий верхній кут /якщо лицем до капоту/ (щоб пішеходи тішились) задня - лівий верхній (це вже для інших водіїв)

    наразі твориться чорт-знає-що... (нажаль і сам до того долучився, як тільки прийшов в клуб...) але виправити подібне — простіше простого.

    + намагаюсь машинку свою тримати в чистоті і блиску... Нажаль не часто получається, але... стараюсь!

    в мому розумінні клубна авто — причина гордості власника і ВСІ! це мають відчувати.

    ніби так. згадаю ще щось - допишу )
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    Я б хотів почати з того, що на головній сторінці сайту пише:". Разом із новою тусовкою в Інтернеті ми хочемо створити своєрідне об'єднання львівських ВАГоводів, тобто людей-власників та симпатиків автомобілів концерну Фольксваген-Ауді. Приєднуйтеся. " -- і тому в клубі є і інші представники ВАГу, але чи на них є наклейки "стандартні"?! В мене б виникало питання якщо чесно, чому на тому ж таки ауді, наклейка Вольцваген клубу?! Тому я б хотів щоб наклейки були стилізовані під певні марки авто.
    Це все ІМХО!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. dima1405

    dima1405 Місцевий

    Авто:
    VW Golf II 1.3і 1985 Reno Symbol 1.4(16v) 2006
    Шановна адміністрація колись на форумі висвітлювало + чи - по допису (можливо то був якийсь глюк бо тривало мабуть пару днів чи тиждень)якщо це можливо то саме в даній темі це булоб доречно. Тобто кожен з відвідувачів форуму міг віддати свій голос за конкретну пропозицію (зробити відкрите голосування) типу "dima1405 +1" тоді б всі бачили що це не просто балачки а якась робота, тай до всього буде вам виправдання: самі проголосували тепер насолоджуйтесь плодами своєї творчості.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Дякую за розуміння, справді слушні і конструктивні зауваження. Починаємо впроваджувати. Натомість прошу продовжувати.
     
  7. kym

    kym Аксакал

    Авто:
    a 100
    Не полінувався і прочитав дискусію навколо клубної машини.
    Думаю тема варта уваги але на новому рівні з врахуванням того що було.
    мета - для чого потрібна спільна машина.
    1. Навчитися їздити слалом
    2. навчитися їздити на драгу.
    3. Навчитися робити поліцейський розворот і ще багато всяких екстремальних штучок на які власної машини шкода бо на власній треба їхати на другий день на роботу..
    4. Брати участь у змаганнях.
    5. розмалювати її і зробити рекламою клюбу
    6. Просто поганяти
    7. Ну можна ще щось придумати.
    Головне напевно буде в тому що машина не для клюбу а для членів клюбу і не обовязково членів клюбу, а для всіх кого таке зацікавить і хто візьме участь у спільній справі, навіть якщо він любитель ГАЗ-21 з індексом "руске І", але базою все одно лишається клюб VW.
    Організаційні питання - можна вирішити.
    Фінансові питання - можна організувати
    Технічні питання - беру на себе
    Юридичні питання - не складні.
    Тобто потрібно чотири чоловіки, які візьмуться за вище перечисленні фунції. Один уже є.
    Кого цікавить спільна машина з такими функціями (які можна змінювати і уточняти)
    скажіть щось (як будуть багато казати то адміни запхайте в окрему тему), а потім кого дуже зацікавить - приєднуйтесь.
     
    Останнє редагування: 27 вер 2011
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    тоді цію фішку забакланили і її більше нема :)
    ніяка то не робота, кнопочки тиснути вміють всі, а роботу робити не впевнений що готові більше 1%
     
  9. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Bodyn, дуже добре зауваження, є над чим подумати. А маєш якісь пропозиції, якою б мала бути та наклейка? От зараз у тебе застереження що на ауді логотип фольца. А скажімо тебе не буде муляти, якщо ми поставим логотип ауді, а поруч напис Львівський фольцваген клуб і адреса сайту?
     
  10. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Я теж підтримую! Бо не чіпляю наклейку на машину, бо якось дивно виглядає значок фолксвагена на ауді!
    Як на мене можна написати наприклад - "Львівський ВАГ клуб" :) Звісно не всі зрозуміють, але то їх проблеми. Щоб не робити спеціально наклейок для фолців і ауді окремо, можна на наклейці через дефіс вставити два значки(фольца і ауді) і напис який я написав вище, як на мене буде всім зрозуміло зразу що таке "ВАГ", бо будуть бачити значки машин. Можна створити тему де можна буде писати свої ідеї на рахунок обновлення наклейки. Бо дійсно така проблема існує і її треба вирішувати!
     
    Останнє редагування: 28 вер 2011
  11. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    Пропозиції розвитку переросли в ребрендинг :)
     
  12. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    ну та впринципі це як варіант, як не крути це ж також розвиток, але тут думаю треба думку дизайнера почути обов"язково!!!
     
  13. ZVER

    ZVER Місцевий

    Авто:
    Audi 80 B2 Coupe - була,
    Audi 100 С3 quattro turbo - була,
    Audi - A6 C5 2.8 V30 AQD 2000 - була
    Клубна карта:
    60
    Звісно, я ж просто запропунував один з варіантів, і це не тільки ребрендінг, це і розвиток теж, так як у львові не має ауді клубу, то якщо ми би зробили такий ребрендінг, то могли би розраховувати на приєднання до клубу більше людей з машинами марки ауді!!!
     
  14. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    З наліпками пропоную такий варіант - випустити 2 варіанти, один зі стилізованим лого VW, інший з таким же Ауді.
     
  15. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    думаю було б не погано, але і інші марки не варто оминати! Плюс було б непогано з маркетологами про консультуватися,якщо тут є такі!?
     
  16. MARTINI

    MARTINI Добрий Адмін

    Авто:
    Seat Leon 2.0 FSI, 2006
    Клубна карта:
    000111
    а поруч напис "львівський фв клуб" і адреса сайту вольцфаген.львів.уа ?
     
  17. FasT

    FasT Місцевий

    Авто:
    був - VW Golf II 1.3i '90
    VW Scirocco mk2 1.6 EG '82
    Клубна карта:
    000038
    Можна просто ВАГ клуб, а сайт як є!
    Спробую ввечері щось намалювати в шопі по наклейках!
     
  18. scirocco

    scirocco Аксакал

    Авто:
    VW Scirocco GT 1988 KR VW Scirocco GL 1982 EG VW Mazda 3 MPS 2009 VW UAZ 469 VW GAZ 69 and others vw's
    Клубна карта:
    000001
    Проблема в тому, що мало хто знаэ що таке VAG. А після об'єднання з Porshe, ця аббревіатура взагалі малоактуальна :sad:
     
  19. Nick Wolf

    Nick Wolf Місцевий

    Авто:
    VW Passat 1.8GL
    Клубна карта:
    000015
    Тільки но хотів написати :)
    Пишемо на наклейках Porshe клуб. І при ДТП нехай приїздять хлопці у шкірянках нам на допомогу. А що, чим ми гірші тої мажорихи, що в центрі маршрутки поршами валить?

    А якщо серйозно, то і день тижня для з'їздів треба переглянути, як писали у попередніх темах. То і мені вдасться приїзжати, якщо це буде не п'ятниця і не вихідні.
     
  20. Bodyn

    Bodyn Місцевий

    Авто:
    AUDI 80 Б4 2.0MI
    краще "ЛЬвівський фв-ауді клуб" і адреса сайту?!
     

Поділитися цією сторінкою

а де твій аватар? :)